Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Akútna lymfoblastová leukémia - pomoc

Príspevok v téme: Akútna lymfoblastová leukémia - pomoc
Firstzeero

Chcel by som sa spýtať ako postupovať, alebo mate nejake rady? Co užívať, co je najdôležitejšie a pod... Pacient je 23 rocna mlada znama(ALL jej diagnostikovali na zaklade krvnych testov a odobratia kusku kostnej drene) , jedava domacu zeleninu mixovanu uz dlhsie a alkalicke ovocie a zeleniu. Tiez vysoke davky vit. esterC (6g) chomoterapiu od ietla co je dobré. Este by som podotkol ze to je asi na zaklade psychyckeho vytazenia lebo naprv dostala Helikobaktera Pyroli a ten bol porazeny trojkombinaciou antibiotik a potom prisla anemia a nasledne ALL. Zaludok sa jej (alebo skor crevnu fluoru) podarilo napravit (na zaciatku ALL) probiotikami + prebiotikami (vlaknina). Teraz je problem ze tri dni ma kolisave teploty od 38,4 - 39,3 co robiť
Za kazdu radu alebo len hociaky vyskum re-search ci poznate nikoho kto bol z toho vylieceny ak mi date vedieť budem vďačný.
Este podotknem ze ma zväčšenu stitnu žľazu a beroe na to tabletky.

Moj email: firstzeero (zavinac) gmail.com

kukuk

To je výborná správa! Len tak ďalej, a prajem priateľke nech nikdy v živote nemusí stáť pred rozhodnutím ohľadom klasickej neľudskej liečbe! :)

Firstzeero

a to jej dívali pol roka života, teraz jedáva normálne všetkú stravu od mäsa po mlieko a všetko čo ju len napadne :)

Firstzeero

Len pre zhodnotenie ak by mal niekto záujem ako sa úplne vyliečiť z akútnej leukémie tak sa mi ozvite, priateľka je úplne zdravá, nič jej nie je, choroba úplne odišla.

sehria

Rada vam poradim, ako pomoct pacientke pomocou bioaktinych peptidov. Vyborne vysledky su s nimi popri liecbe onko pacientov. Nepiste mi.

Firstzeero

dakujem každému za radu, teplota jej klesla už má mierne zníženú a áno berie antimikotické doplnky... ja som dal aj komentár čo presne berie a tak isto berie aj probiotiká a iné dalšie.

Mila Uk

Dufam, ze sa rozhodne spravne. Drzim palce. Strava je dolezita, ale takisto je dolezite dat sa psychicky do poriadku. Ja osobne verim, ze alternative jej moze pomoct ale odmietnut uplne klasicku liecbu... Neviem, lebo nemam s tym skusenosti. Moj otec bol chory na karcinom pankreasu a my sme mu davali marhulove jadra, macaci pazur ale dost to odmietal jest.

nickyBa

Nechcem povedat daku sprostost, len jednu suvislost. Uz viackrat som sa stretla s tym, ze cloveku bola ALL diagnostikovana kratko po tom, ako bol lieceny nejakymi silnejsimi antibiotikami, resp. dlhodobejsie branymi. Ona brala az trojkombinaciu... Asi naozaj zacnem verit tomu, ze to sposobuju plesne, ktore napadnu kostnu dren a to najma po uzivani atb, kedy sa prospesne bakterie zlikviduju a nebezpecne plesne dostanu zelenu. Viem ze to asi nepomoze uz teraz, ale asi by som zacala brat nieco silne antimykoticke, viem ze sa aj robieva odvar z Lapacho a urcite sa toho da najst vela a vkuse brat silne probiotika, to by som urobila.