Akútna lymfoblastová leukémia - pomoc

Príspevok v téme: Akútna lymfoblastová leukémia - pomoc
Firstzeero

Chcel by som sa spýtať ako postupovať, alebo mate nejake rady? Co užívať, co je najdôležitejšie a pod... Pacient je 23 rocna mlada znama(ALL jej diagnostikovali na zaklade krvnych testov a odobratia kusku kostnej drene) , jedava domacu zeleninu mixovanu uz dlhsie a alkalicke ovocie a zeleniu. Tiez vysoke davky vit. esterC (6g) chomoterapiu od ietla co je dobré. Este by som podotkol ze to je asi na zaklade psychyckeho vytazenia lebo naprv dostala Helikobaktera Pyroli a ten bol porazeny trojkombinaciou antibiotik a potom prisla anemia a nasledne ALL. Zaludok sa jej (alebo skor crevnu fluoru) podarilo napravit (na zaciatku ALL) probiotikami + prebiotikami (vlaknina). Teraz je problem ze tri dni ma kolisave teploty od 38,4 - 39,3 co robiť
Za kazdu radu alebo len hociaky vyskum re-search ci poznate nikoho kto bol z toho vylieceny ak mi date vedieť budem vďačný.
Este podotknem ze ma zväčšenu stitnu žľazu a beroe na to tabletky.

Moj email: firstzeero (zavinac) gmail.com

Merkel

Nečítal som príspevky, napadá ma doktorka Ľuba Albertová hlavne preto že píšeš aj o psychike. Ona je psychologička venujúca sa prírodnému liečeniu.

netreba

A odkiaľ budeš vedieť, že tie doplnky sa navzájom nebudú ovplyvňovať? Pri takomto množstve doplnkov je tam veľké riziko, že sa zníži/posilní účinok niektorých.
Nechcem byť zlá, ale podľa mňa tú liečbu nakoniec aj tak podstúpi, lebo je rozdiel, ak lieči rakovinu laik naslepo alebo alternatívny lekár, ktorý má skúsenosti s terapiou, vie zároveň kontrolovať účinnosť liečby a včas zareagovať na komplikácie.

philips

Netreba, ako sa opovažuješ na tomto fóre neodporúčať alternatívu? Ukameňujú ťa tu teraz..
Ale tiež nechápem prečo skúšať neoverené veci s neznámym účinkom, keď klasická má liečbu, ktorá je vysoko úspešná, ak je nasadená včas..

netreba

Tak ti odpoviem, áno, mám skúsenosť, tiež mladý človek, ale vyliečil sa z akútnej l. chemoterapiou a transplantáciou kostnej drene. Ja nezatracujem alternatívu, ale skúšať ju na slepo tam, kde sú dobré výsledky klasickou liečbou je hazard.

Firstzeero

netreba - to nieje o tom čo jej pomôže a čo nie či má ísť na chemo ? ved každý kto ma len trošku snahy v používaní googlu vie že to je zrýchlená cesta do hrobu. Všetky tie proti rakovinové byliny a doplnky majú vysokú účinnosť proti rakovinám. S tým že sa tu pýtam či má niekto skúsenosť ohladom konkrétne ALL ale s nejakým výskumom čo bol na to zameraný.

netreba

Toto nie je chronická leukémia, že sa dlhé roky v podstate nič nedeje a priebeh choroby sa len sleduje. Pri akútnej l. sa jej stav môže z jedného dňa na druhý rapídne a BEZ varovania zhoršiť (Leona Kočkovičová). Je to hazard so životom skúšať, čo mi pomôže/nepomôže. Prajem jej veľa šťastia a nech sa rozhodne správne!

Firstzeero

Tomas12345 - RNG bohužial už nieje medzi nami a jeho web som celý prešiel tak isto aj zdravie . sk ale konkrétne informácie práve na ALL som nenašiel, jedine sme objednali presné dopnky ktoré on odporúča na celkovú rakovinu (možno polku z toho užíva a teraz som pregooglil jeho web a našiel som aj sprívne dávkoania)... a porozprávať sa s doktormi je ťažké kedže netuším ktorí doktori liečia normálnym spôsobom lebo ked povedala že chemoterapiu odmieta tak jej zaželal pekných pár mesiacov života takže asi tak...
Doplnky som objednal zatial tieto:
Vitamíny:
C - ester 6-10g
l-lysine 3g
d3 10000 iu
k2 100mcg
e 400iu
B3 niacín 5x 100mg
B6 400mcg
b9 kyselina listová 800mg
b12 2x5mg
B-50 (viac B vitaminov) 3x
b17 - marh. Jad. 5x7

Minerály
zinok 50mg
jod 5mg
selen 400mcg
magnézium 450mg
železo 25mg
vápnik 2x2

Probiotiká, prebiotiká a enzými
probiotiká 30mil 2x
Vláknina 20g
q10 200mg
Enzým pancreatin 2x4
super enzimes 2x3

Protirakovinové rastliny
spiruina 15g - 2 lyžičky
Cats Claw 2x500mg
oregano oil 3x2tablety
Curcumin 3x1500mg
Beta-Glucans 3x500mg
Astragalus 3x500mg
Graviola 3x2g
Artemisin/palina 2x200mg
Collostrum 2x10g

SG - dakujem pekne skúsim to vygoogliť že čo to je zač tá rastina čo sa spomína v tom článku a nestojí to vela tak objednám aj to diky :)

Tomas12345

Ahoj akutna leukemia je u adolescentov jedna z najlepsie liecitelnych rakovin .Uspesnost liecby tam dosahuje 90 %. Dakde som cital o vitamine b17 ze dokaze robit zazraky ale co je natom pravdy to by si musel viac pozistovat. Tazko povedat ake doplnky moze uzivat to sa treba aj s doktormi o tom podebatovat.Davnejsie tu chodil jeden pan volal sa RNG a on bol odbornik na alternativnu medicinu daj si do google ze -RNG stránka a hned prvy link to ti najde jeho stranku . Skus sa s nim skontaktovat a on by ti mohol poradit .