Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Stratena vo vlastnom byte

Príspevok v téme: Stratena vo vlastnom byte
ajja

rano som sedela v kuchyni a zrazu som nevedela kde som, tu kuchynu som nespoznavala bola mi cudzia, bolo to divne, ani neviem ako dlho ten pocit trval ale mala som hrozny strach. Okrem toho mi stale hra hudba v hlave stale dokola nejake pesnicky neda sa to vypnut zastavit stale to pocujem . Neviete co to moho znamenat s tym pocitom v tej kuchyni? V tom cudzom momente bola ta kuchyna bledsia a vzdialenejsia.

tigrica112

Žeby chvíľková derealizácia ? No každopádne posledné čo by som na tvojom mieste robila je rozoberala čo to bolo a pozorovala sa. Ak sa ti to stalo iba raz tak nato proste zabudni.

A to s tou hudbou by ma tiež neznepokojovalo. Mne sa to stáva keď sa namotám na niakú pesničku tak ju mám celý deň v hlave. Dokonca sa mi dostane ešte aj do sna :D

Ronaldd

Nic to nie je mozno ti chyba poriadne vytrepat alebo chlastas a sibe ti z toho.Clovek co ma taketo priznaky patri na psychyatriu a nepameta si nic vobec a neuvedomuje si nic co robi a urcite nepise na nejake fore:D

a_dr1a

Ahoj. Najskor sa zameraj na logicke vysvetlenie celej situacie a zazitku.
Hlavne, ci si predtym alebo vecer predtym nieco nepozila (drogy alkohol mariska LSD ai). Zvaz, kde si bola a co si tam jedla pila (napr.hriby, alebo ci ti v piti nemohli niekde nieco podat ai).
Mas zmapovanu anamnezu vasej rodiny? Tvoj vek a choroby, ake sa u vas vyskytuju (schizofrenia ai). Mohlo ist aj o halucinacie. Ake prezivas teraz obdobie? Sukromny zivot, praca, prip.ostatne faktory stres trauma konflikty, vycerpanost ai.
Bola si niekedy teraz na preventivke? Kvoli hodnotam (cukor tlak ai). A vek. Neprechadzas teraz nejakymi hormonalnymi zmenami?
Nerobia teraz tam kde byvas nejake prace? Zateplovanie malovanie? Co si sa nemohla niecoho nadychat, prist tvoja pokozka do kontaktu s nejakymi chemikaliami

ajja

O ziadne duchovne veci sa nezaujimam ale ta neustala hudba v hlave uz od rana je hrozna , zneje mi na pozadi a tie pesnicky co pocujem idu stale dokola