Tunel do ucha

kikusaa852

cautee :D ja mam v uchu roztahovak 4mm a chcem sa spytat ze aka je velkost najmensieho tunela?? lebo kamoska vravim ze 8mm ale niekde som citala ze aj menej neviete nahodou? a btw neradim si davat ten roztahovak najprv..ja som mala v dierke najskor cinku (1,6mm) a az potom ten roztahovak..trochu to stipalo ale v pohodicke sa to da prezit..takzee existuje aj mensi tunel ako 8mm? :D dik

SanPedro

hh :D ja mam w obydwoch usuiach 12mm ... a roztahowal som mal 10 ... wopchal som tunel do 10mm dierky w pohode.. kedno ucho som toztahowal 2 dni :D cez wykend.. bolest bola nenormalna.. ale prezil som .. jedno ucho sa mi zatim hoji este.. .. keby daco .tak .. FB: JarinQo PedrinQo

maťike

ja som dal 13 mm asi za 3 tyzdne nic som neroztrhol len to hnisalo ale navyspal som sa vôbec... ked som dal tunel postupne sa to za par dni zahojilo je to len o tom zatat zubi a tlacit a za ziadnu cenu nevyberať lebo v priebehu hodiny sa dierka stiahne kym je malá ... slimaky som si sam spravil z moduritu...

sssima1

no ludia ja by som tiez otrebovala poradit..pred silvestrom som si kupila sklenenny roztahovak 4mm no elnze som si ho tam ryxlo davala a dierka sa mi zapalila...no a vcera som si ze idem si dat znovu do inej dierky a pretiahla som si kusok..ze tento krat pojdem pomalicky no lenze do rana sa mi to zase zapalilo no a tym chcem povedat ci si mam kupit iny roztahovak..alebo neviem...kazda pomoc mi velmi pomoze kazda rada:) dakujem krasny den :)spravy mi posielajte na e-mail sssima1@azet.sk dakujem vlemi pekne

patka95

Dobry den chcela by som sa vas spytat velmi tuzim po tuneli :) tak som si objednala roztahovak a tunel 4mm .... tunel je silikonovy je taky dobry ?? .... chcela som sa spytat ci si mam davat na noc slimakovy tunel dole ?? za kolko asi 4mm mam roztiahnut ?? ... a ako si mam cistit ucho ??... dakujem :)

parapapatata

ked uz ten tunel tak si to prepichnite pomaly roztiahnite kazdy roztahovak nehajte na noc rano vyberte vycistite ale vecinou sa ten laloček zapaly ale ked uz je tam dzura aspon 1cm tak je to pohodka uz tam davate co chcete a uz to neboli

dejwid

tunely sú úplne super, ale je na to závislosť, ja mám 8mm tunely a idem rozťahovať na väčšie a viete kvôli čomu? kvôli tomu že už tie 8mm sa mi zdajú malé a to ich mám asi 2 mesiace :D ale mám svoju mieru. Maximum pre mňa je 1,6 viac by som si už nedal lebo už tie väčšie sa mi vôbec nepáčia to je už hnustné ale tak každému sa páči niečo iné :-) takže tak Good luck z rozťahovaným a hlavne si nenatrhnite ucho !

Tanička

Ahojte...Idem si dať roztahovák do ucha ale zauímalo by ma že či sa dá 5mm vrátiť napsať do pôvodneho stavu keby že to už nehcem ?

jebo

nazdaar :D ...ja mam 18mm tunel a 14mm roztahovak v druhom uchu :D ...haah neboli to je to pohodka :D chcem obidva dat na dvadsat ale zadrety som :D nemate niekto 15 tunel ? kupim :) THX :)

ejmin

nazdar ludkovia, prosim dnes som si roztiahla usko na take cca 3mm :D na dotyk to neboli, len to nekedy stipe ked tocim roztahovakom. kedze mam citlive usi bojim sa to vybrat a vycistit, lebo ked som sa kukla zo zadu na dierku,. tak tam bolo trosku krvi... chcela by som sa spytat ze co je najlepsie, aka hojiva masticka lebo co, cim to mam potom cistit??? necem totiz davat nejaky sajrajt co mi to uplne pokazi cele :D
diky, prosim piste sem ema.stolicna@gmail.com