Tunel do ucha

PanHrac

podla mna tunel je pekný na babe do takých 15 mm max
roztahovat je dobre co najrýchlejsie
pretoze ak budes mat trochu ten lalocik natrhnuty tak to treba vyuzit
ked to zarastie tak mozes odznova a aj tak si ho natrhnes ja som dal 5 mm za 1 den

xyzz

A ešte mám otázku, keď som pozerala tunely tak niektoré tie "sedlové"- ako to dostanem do ucha keď sa to nešróbuje ani nič? :D

jankaaaaaaaaa

neboli. lenze to musis pomaly roztahovat. ked zacitis ze to boli tak to nechas tak a pockas kym sa to zahoji a az potom posuvas dalej roztahovak ale len pomalicky. trva to dlhsie, ale aspon to neboli a nezapali sa to tak ako keby si to rovno roztiahla za niekolko dni.
a ano zrastie sa. mne sa zrastol 12mm

xyzz

ok vďaka a mám otázku, chcela by som asi 8mm, čítala som o tom dosť a názory boli tak 50:50 tak by som chcela vedieť vlastné skúsenosti- stiahne sa mi tá dierka na pôvodnú veľkosť či nie?

xyzz

Mám otázku- keď si chcem roztiahnuť dierku, môžem si roztiahnuť tú čo mám prepichnutú už od mala na náušnice či na to treba na nejaké špeciálne miesto?

TheLenIvka

ja mám 25mm tunely v ušiach je to mega , len si treba dávať pozor na to a starať sa o to .. je to každého vec vkusu či sa mu to páči či nie , ak chceš daj si to ked nie jeb na to ..

MoniQaaa

Ja mám v oboch ušiach 10 mm a som spokojná. I keď nevylučujem, že to ešte nenatiahnem.
A bulbasaurko chcem sa opýtať, či máš aj nejaké tunely 10 mm. Keď tak možno by som nejaké odkúpila. Diki