Tunel do ucha

Bajdoška

Kedže ja som nevedela že sa to má dlhšiu dobu rozťahovať tak som si 6mm dierku roztiahla za dáku hodinku.. :) hhh ale tak akože v pohode len to !dosť! bolelo.. :)) ale už je to zahojené v pohode :)

Nika Proky

zajdi do etnoshopu kup si roztahovak alebo inak expander a daj si to do dierky kde bola nausnica a pritlac.
samozrejme neni dobre si roztrhat ucho ale bolet to musi a potom to aj pekne napuchne zahnisa a taaak no :D treba cistit a postupn si pridavat vacsie roztahovaky a tak nooo.
vela stastia
baaaj

respect girl

Roztahuj pomocou slimákov, ked budeš mať asi 6 mm tak si kúp tunel ,,, ja som to tiež tak urobila. a každý den si čistí ucho pretože by si mohol dostat infekciu

Monč

No ja mám rozťahovák už 5mm a viac lenže mám ho v druhej dierke na uchu a bojim sa aby sa mi ta prvá nepoškodila ...

monika14.3.

ahojte chcem sa opitat ze kolko potrebujem si kupit slimakov na 10mm tunel???a ze kolko to stoji ??? ak mi vie niekdo na to odpovedat tak na e-mail..monika14.3.@azet.sk .... diky

lenkaa123456

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD naco je dobre mat uvolnene svalstvo pred roztahovanim ucha :DDDDDDDDDDD boze ako sa smejem :DDDDDDD