zapach z úst

Príspevok v téme: zapach z úst
crazy0

ahojte...mám zdravé krásne zuby no trápy ma zápach z úst.neviem čo mám vyskúšať aby to prestalo...cítim na jazyku aj v ústach stále kyslosť a nepríjemný povlak. Niekedy z kávy, jogurtu ale to je normálne...ale cítiť kyslosť z čistej vody???a ten zápach... po umytí zubov je do polhodiny zas...prosím poraďte ako sa toho zbaviť.ďakujem.

nicollette12

Mozes mat problemy so zaludkom, lebo ak mas zdrave zuby a dodrzujes ustnu hygienu, tak ma nic ine nenapada... ale najprv by som vyskusala prestat pit kavu, aj jest jogurty a mliecne veci lebo po nich mozes mat tiez tento problem co mas... ja napriklad neznesiem zjest jogurt, vzdy mam po nom kyslo v ustach a moze byt hociaky sladky, aj tak mam ten problem a aj to je dost citit potom... takze som to vynechala a uz nemam problem...

Ratafak Plachta

ja som mal tiez zapach z ust, pouzival som dentalnu nit, a nakoniec som bol u gastrologa na gastrofibroskopii to je hadica cez usta do zaludka, a vraj zapal zaludka niekolkorocny a helikobakter a polyp. tak skus gastro.

sasimka

povlak moze byt sposobeny aj nejakou plesnou ako ti tu uz podaktori napisali. doktor na to nepovedal nic? mozno by bolo faj to riesit s nim

Ndrgjf

Mandle blbost!Xy ludi poznam,mali problemy s mandlamy,hnisave atd.a nikdy im z ust nepachlo!Mojim kamaratom nepachne z ust po cigarete,ani po prebudeni,ani ked si 3 dni neumyju zuby!Takze cely ten problem je niekde inde!A je to chulostiva zalezitost ist s tym k lekarovy ze”mam heliozu”

Brigita232

skus dlhodobejsie uzivat probiotika, mozno test na potravinovu alergiu, intoleranciu, ze sa ti nejaka zlozka zo stravy nerozklada ako ma...

snehuliak

mna tento problem trapi už roky,neviem si s ním rady,ak by ti nieco pomohlo daj vediet,ja už roky žujem denne žuvačky bez nich ani krok a už mi začala vypadavat sanka z toho žuvania,som zufala....