zapach z úst

Príspevok v téme: zapach z úst
crazy0

ahojte...mám zdravé krásne zuby no trápy ma zápach z úst.neviem čo mám vyskúšať aby to prestalo...cítim na jazyku aj v ústach stále kyslosť a nepríjemný povlak. Niekedy z kávy, jogurtu ale to je normálne...ale cítiť kyslosť z čistej vody???a ten zápach... po umytí zubov je do polhodiny zas...prosím poraďte ako sa toho zbaviť.ďakujem.

Tomas12345

Ked mas ten povlak na jazyku netrpis nahodou kvasinkovou infekciiou , a plesnami v tele ? tie mozui spsosobovat zapach ust biely povlak atd. Isiel by som s tym za doktorom

crazy0

na dentálnu hygienu chodím 2x ročne...takže si nemyslím že je to niečo spojené zo zubami...o tie sa starám dosť...medzizubne kefky, ustne vody, škrabky na jazyk všetko používam...a to gastro vyšetrenie...spomínala som že po preventívnej prehliadke bolo všetko v poriadku ale reálne som u gastro lekára nebola...

crazy0

ja mám mandle vybraté keďže som ich mala často zápalené.a vzhľadom na to, že pri preventívnej prehliadke v marci mi lekárka povedala že všetko je v poriadku a príčina môjho problému nesúvisí s inými orgánmi chcem zistiť, či má niekto skúsenosti a rady ohľadom mojej otázky:) samozrejme že škrabku na jazyk používam. Tá je pri tom povlaku nevyhnutná:) tak isto aj ústne vody či žuvačky sú pre mňa prioritné:)

Asik

Krcne mandle mas v poriadku?Mozes mat v tonzilach usadeniny z jedla ktore sa rozkladaju a z toho je neprijemny zapach.Moze to byt aj zo zaludka treba patrat po pricine, a pouzivaj skrabku na jazyk ta ta zbavi povlaku na jazyku a mal byt byt aj lepsi dych.Takze moja rada navstiv Orl lekara nech ti vysetri mandle