antidepresivum Valdoxan - skusenosti

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

NAIRD

Ked som bola hospitalizovana v pezinku kvoli depresiam,tam mi nasadili prave tieto lieky. Dovtedy som brala aj 4rozne ine lieky. Potom uz len Valdoxan. Z vlastnej skusenosti musim povedat,ze lepsie lieky som nebrala.Na spanok mi sice nezaberali vobec,no mne to nevadilo,nespanok ma az tak netrapil. Ale ja som bola z tychto liekov ako keby nadupana na 300%.Mala som plno energie,sily,elanu.Uplne som sa vznasala, vladala a zvladala som toho velmi vela. Zdalo sa mi,ze som bola na nich uz ako keby zavisla.Moja nova psychiatricka mi ich vsak zrusila. Predpisala mi uplne ine lieky.Nechcela som a trvala som iba na Valdoxane.Ale nevratila mi ich. Nepredpisuje mi ich uz.Vraj bola na nejakej medzinarodnej konferencii-ze velmi skodia na pecen.Preto mi ich vzala. Ale ja som zas vycerpana,bez energie a sily. Zato s Valdoxanom som slapala ako zajac duracell

AD

No to je ten problém - Valdoxan k sebe potrebuje ďalšie lieky, inak sa tie hrozné vedľajšie účinky nedajú vydržať. Mne ich k nemu v Záluží pripleskli 4: Xanax, Stilnox, Atarax a Sulpirid. A výsledok: výsoké pečeňové testy a vysoký prolaktín (mlieko v prsiach). Takže náročné vysádzanie a 3 mesiace liečba pečene. A samozrejme nasádzanie nových AD a s tým kopa utrpenia.

AD

No to je ten problém - Valdoxan k sebe potrebuje ďalšie lieky, inak sa tie hrozné vedľajšie účinky nedajú vydržať. Mne ich k nemu v Záluží pripleskli 4: Xanax, Stilnox, Atarax a Sulpirid. A výsledok: výsoké pečeňové testy a vysoký prolaktín (mlieko v prsiach). Takže náročné vysádzanie a 3 mesiace liečba pečene. A samozrejme nasádzanie nových AD a s tým kopa utrpenia.

GJL

Brala som tiez valdoxan a vyrazne zhoršuje pecenove testy.Musela som ho preto vysadiť a aj som mala z neho nežiaduce účinky ako vyrazna bolest chrbtice a vsetko ma hrozne svrbelo.Ako som ho vysadila tak prešla aj bolest aj svrbenie