Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Chceme aby nasa matka skapala

Príspevok v téme: Chceme aby nasa matka skapala
Zenabezmena

Moja matka mi nici zivot uz 30 rokov. Ked som bola mala opustila ma, otca nepoznam. Odkedy sa pamatam, kedykolvek k nam prisla na ´navstevu´, psychicky ma tyrala, vulgarne nadavala, tak isto svojim rodicom, ktorych pripravila o zdravie a uz neziju. Nepoznam od nej mileho slova, ani pohladenie za cely zivot ani jedinykrat. Moj brat s nou stale zije, nadava mu do neschopnych k...ov, tyra ho psychicky, kradne mu peniaze, nosi mu oblecenie, predava jeho veci, ako kedysi robila mne. Na mna ineho slova nema iba ze som p...a, pije, chodi po nociach za chlapmi, robi hanbu odkedy si pamatam a kazdemu rozprava, ako sme jej znicili zivot, lebo sme sa narodili, pritom sa o nas nestarala, o brata sa viac staral jeho otec a o mna stari rodicia. S bratom si zelame aby uz skapala, brat nastastie konci skolu a stahuje sa od nej, inak sa doma ani casto nedrzuje. Jeho vlastny otec tiez dlhodobo pije, socialka a policia s tym dodnes nic neurobili, dokonca ani ked rozbijali okna a dopichali sa s nozom, ani ked brata vyhodili na ulicu. Poradte mi prosim ako sa v tomto state da takychto osob zbavit, ako legalne bud aby ich zatvorili do blazninca, alebo niekam do basy? Alebo ich otravit? Toto je uz zufalstvo. Oni su schopni najst aj mojho brata ked sa teraz osamostatni, pripadne budu chodit za mnou a nicit mi zivot. Poradte, som v koncoch. Uz teraz ma brat psychicke problemy, navaly agresivity, ja som si roky rezala do tela, mam problem otehotniet, lebo mam vnutorny odpor vsetkemu co sa toci okolo slova matka. Ta suk* nam znicila zivoty, poradte mi ako sa jej konecne zbavime.

Kycera

Buď taká láskavá a vysvetlí mi, kde na Teba a ako ÚTOČÍM????
Reagovala som na Tvoju sťažnosť : "To sa lahko povie. Keby ti niekto 30rokov nicil zivot ine by si si nezelala."
Snažila sa Ti vysvetliť, že... Ako vidím, je to zbytočné! Maj sa!

Zenabezmena

Kycera, preco si utocna, ja som sa tu do nikoho nenavazala? Napisala som snad, ze nestojim o rady? Napisala som nieco zle na niekoho kto mi tu v teme poradil? Precitaj si co pisem poriadne. Odpustenie nie je momentalne v mojej moci, hlavne ked ta osoba nici zivot este niekomu inemu okrem mna. Keby sa to tykalo len mna, ale ona znicila aj vlastnych rodicov, mojich starkych. Ta osoba si nezasluzi zit.

Kycera

Áno,človek druhému poradí ľahšie ako sám sebe!
Nič netušíš o ľuďoch, kt. Ti tu radia. Mohli prejsť väčšími traumami ako Ty, môžu mať vážne, či smrteľné ochorenie,... Snažia sa Ti však pomôcť. Toto maj na pamäti!
Dám Ti ešte jednu radu, ak chceš pokoj na duši a nechceš ochorieť fyzicky. Nebude sa Ti páčiť! Musíš jej ODPUSTIŤ.

Zenabezmena

To sa lahko povie. Keby ti niekto 30rokov nicil zivot ine by si si nezelala. Neda sa to ovladat. Ja budem mat pokoj az ked skape.

Kycera

Zenabezmena,
aby niekto "skapal" nepraj nikomu, ani vlastnej matke! Nech je hocijaká... Tie priania sa môže totiž obrátiť proti Tebe.
Tu Ti poradia : ipcko.upside.sk

Zenabezmena

Nie my nikoho ineho nemame vsetci zomreli. Jedine ostal bratovi stryko ktory tiez pije ako duha. A to ze situaciu neriesi policia ani socialka to trva roky. Ich uz davno poznaju ale tu su take zakony ze kym niekoho nezamorduju tak nic. Oni aj vela kradli a nevlastny hajzel sedel len ho zasa pustili. A na liecenie este aj musia dat suhlas co sa samozrejme nikdy nestane. Dufam v jedno ked uz teraz vyzeraju o 20r starsi ako su snad skapu skoro. Asi som v minulom zivote musela niekoho zabit inak si neviem vysvetlit toto trapenie

Messje

Nemate ziadnych pribuzny h kam by brat isiel?Stari rodičia?
Ked neriesi socialka slebo policia a prvy raz,pojdem znovu.A znovu.Poziadaj susedov ak nieco vedia,nech pomozu svedcit.V jednych dverach neriesia,idem do druhych.Su linky pomoci,zavolaj tam.Ziadaj tam o pomoc.

jakubbb

ja by som si urobil nejake zalozne riesenie, hlavne ekonomicky by som sa pripravil na odchod, nechal by som si to pre seba a pri najblizsich komplikaciach by som sa zobral a odisiel a v hlave upratal, ci naozaj chces odstavit svoju matku su vselijake zakony a ked niekto robi problemy da sa zastavit, treba len financie a cas..

Messje

Nesmiessi ju pustit k telu.Nenechaj sa urazat jej listami,ci akoukolvek komunikaciou.Ona ta len skusa.Kolko jej dovolis.Nereaguj na nu.Pises,ze zijes u priatelovej rodiny.Zameraj sa na nich a im bud vdacna,ze ta prijali k sebe.Mamu uz neries.Vobec.Mama ta len porodila a vychovala ,lebo musela.O zvysok sa starala ako jej bolo vhodne.Nepusti si ju k telu.Tebe by mozno pomohlo par sedeni s odbornikom,pretoze to,ze si zivis minulost v hlave,ta len zoziera.Je to smutne,ze takto rozmyslas,ale necudujem sa ti.Neziv v sebe nenavist voci mame.Neries ju,zi si svoj zivot a povedz si,ze raz das vlastnym detom co si nedostala ty.Ze budes lepsia.
A nerozmyslaj nad zlymi vecami.
Niekde som pocula..."zabijes svinu a pojdes sediet za cloveka"
Nestoji to za to.Uzivaj si zivot s priatelom a jeho rodinou,ktori ta maju radi.