Genitalne bradavice, priebeh liecby

Príspevok v téme: Genitalne bradavice, priebeh liecby
Misa7788

Ahojkte zienky. Lekar mi diagnostikoval genitalne bradavice. Natieram ich kremom /veregen/ uz 14ty den. Chcem sa opytat ci je normalne to, ze stare sa mi liecia ale zaroven sa stale tvoria nove. Ked ich natriem urobi sa na nich taky biely povlak, ktoty priblizne po 2-3 dnoch odpadne. Jeden den to vyzera super a na druhy zbadam zas nove :(
Citala som uz aj o laserovom odstraneni, mate s tym skusenosti?
Je tu niekto kto sa toho uz zbavil a poradi ako na to?
Dakujem

nonameee

Aldara (krem na genitalne bradavice) - onlinecheappills.com Pomohlo mi to. Prve bradavicky sa mi objavili asi pred rokom bola som si ich dat odstranit na sukromnej klinike. Bolo to fakt neprijemne,samozrejme bolest a asi po 2 dnoch som si vsimla ze nie vsetky mi odstranili malinke bradavicky mi ostali...a dnes si tu zas na internete som sa docitala o kreme aldara tak som si ho dala predpisat hoc moja gynekologicka o tomto kreme vobec nic nevedela takze som isla na vlastne riziko :) a mam pocit ze sa oplatilo...krem som si naniesla 3krat a musim uznat ze pomalicky vidim rozdiel...stale su tam ale su mensie..hoc to dost boli pali a neskutocne svrbi ale da sa to vydrzat. Na mieste kde mi krem pomohol mam len malinku cervenu bodku ktora casom zmizne.

Lopi063

Momentalne pouzivam wartec krem.to mi celkom pomohlo,len som citala ze sa po nom zvykne problem opakovat.tiez posilujem imunitu ceckom a pod. Vratili sa vam bradavice alebo ako? Za aky cas boli uplne prec?s doktorkou som riesila aj ockovanie.ockovali ste sa niekto?

Misa7788

U mna este nic nezmizlo,natieram to uz mesiac a raz sa mi zda ze uz to je na ustupe ale potom sa znovu objavia. Beriem aj kopec vitaminov. Niektore ma aj bolia...je to normalne??
Boli sme niekto odstranovat chirurgicky?alebo laserom? Lebo uz nad tym uvazujem

Lopi063

Ked mam bradavicky znamena ze mam hpv vyrus? Mne doktorka nerobila ziiadne testy. Za ako cas vam to pomizlo?
Mam obavy co dalej? Ma sa liecit aj parner? Ako je to dej s pohlavnym sytkom?

Misa7788

viem, ze sa toho uz nezbavim, ze to budem mat navzdy v sebe (je to narocne spracovat ale snazim sa) ...len som chcela info od niekoho kto si tym presiel. To sa naozaj bude vzdy vracat? Dostanem sa aj do stadia ze to bude okej a vyzerat tak ako predtym kedy mi nic nebolo?

Cheat

Ľudia žiadny indolan ani wobenzym vás toho nezbaví. Chce to dobre dlhú liečbu zameranú na tento problém potrápite sa aj pár rokov kým sa toho definitívne zbavíte. Ale mávnuť nad tým rukou je to najhlúpejšie čo môžete urobiť lebo si nechávate vírus v tele. Indolan ho len na chvíľu potlačí ale nezničí. Znova sa po čase rozšíri, telo je tak ustavične oslabené a o pár rokov začnú ďalšie problémy o ktorých teraz ani netušíte. Preto sa tým ani gynekológovia veľmi nezaoberajú, lebo ani jeden z nich nemá trpezlivosť s pacientkou ktorá chce o pár týždňov byť zdravá. A on dobre vie že tak to nejde. Bohužiaľ to schytajú aj baby ktoré mali len jedného partnera a ten ich nakazil. Možno o pár rokov keď už bude mať 99 percent pohlavne aktívnych ľudí nejakú pohlavnú nákazu tak sa konečne spamätajú a pochopia že ak nechcú vymrieť ako druh, musia v sexe pribrzdiť a držať sa jedného partnera. Ak ešte nejakého zdravého vôbec nájdu. Včera v robote kkolegyňa zahlásila že má novú známosť a poslala ho k lekárovi na vyšetrenie. A že až keď príde s papierom a všetko bude negat, tak môže vzťah pokračovať :D. Kam sme to dopracovali:D

Denisaf

ak sa raz hpv nakazis virus uz mas v sebe zial bohu dozivotne a prejavi sa ti ked je oslabena imunita..aj mne sa sem tam objavi novy vyrastok ale snazim sa to tlmit indonalom davam si aj 3 mesacne kury ako je odporucane..a potom lokalne vypalujem kolodiom...

Misa7788

Deniska.. dosla som do stadia kedy sa mi tak polepsilo ze mi ostali asi iba 4.. a potom jedno pekne rano sa zobudim a zasa rozsev na dve miesta. Som skoro tam kde na zaciatku.Uz neviem co robit. Dnes som kupila kolodium tak skusim to. Len nerozumiem preco sa mi to rozsiruje
Poradi niekto ako sa liecil on?? Dakujen