Genitalne bradavice, priebeh liecby

Príspevok v téme: Genitalne bradavice, priebeh liecby
Misa7788

Ahojkte zienky. Lekar mi diagnostikoval genitalne bradavice. Natieram ich kremom /veregen/ uz 14ty den. Chcem sa opytat ci je normalne to, ze stare sa mi liecia ale zaroven sa stale tvoria nove. Ked ich natriem urobi sa na nich taky biely povlak, ktoty priblizne po 2-3 dnoch odpadne. Jeden den to vyzera super a na druhy zbadam zas nove :(
Citala som uz aj o laserovom odstraneni, mate s tym skusenosti?
Je tu niekto kto sa toho uz zbavil a poradi ako na to?
Dakujem

Scipio

EKL. Nabudúce pomôže ak sa budete vyjadrovať k samotnému predmetu otázky. Konkrétna osoba tu hľadala pomoc od ostatných žien, nie moralizovanie (a následne odsúdenie) práve z Vašej strany, ktorým začínate hneď v úvode Vášho prvého príspevku, avšak v druhom ho odsudzujete, kedy podľa Vás s tým nič to moralizovanie neurobí. Vyhadzovať žene na oči s koľkými spala, ak sa pritom pýtala na konkrétnu vec... nuž zamyslite sa Sám nad sebou. Z vašej strany úbohé. Samozrejme, v tom že by mala informovať o svojom zdravotnom stave budúcich partnerov máte pravdu.

EKL

Scipio, hpv vírus o ktorom tu je rec, je raz pohlavne prenosne ochorenie, to je fakt a ziadne moralizovanie s tym nic neurobi. Ale je mozne nakazenie aj inymi sposobmi, staci kontakt v oblastiach genitali, bez pohl.styku. Virus typu o akom sa baby bavia v tejto diskusii sa neda dostat inak ako pohlavne, ale aj pettingom. Vylucene je dostat to kontaktom s uterakom, na kupalisku atd. Co ti povedal doktor, ako si sa nakazil, ked si panic? Hpv virus ma takmer kazdy clovek, rozdiel je kde sa nachadza a co sposobuje.

Scipio

EKL. Skôr ako začnete posudzovať druhých ľudí, zamyslite sa v prvom rade Sám nad sebou. Nakazenie sa HPV vírusom je možné aj iným spôsobom, ako je pohlavný styk (análny, orálny). Ja sám som nikdy pohlavný styk nemal, no napriek tomu mi bol diagnostikovaný HPV vírus genotyp 45. Ak ste si takto veľmi istý svojím zdravotným stavom, odporúčam vám podrobiť sa testom. Len aby ste nakoniec neboli výsledkom prekvapený. Samozrejme Vám nič zlé neželám.

EKL

No fuj....to s kolkymi si to robila ked si sa nakazila tymto svinstvom? Nezabudaj, ze virus budes mat v tele uz naveky, ze jedine co mozes urobit je potlacit priznaky. Ale nikdy sa ho nezbavis. Bez kondomu to uz nerob a informuj kazdeho dalsieho chlapa o tom, ze mas pohlavnu chorobu, aby vedel.

Misa7788

Dik Deniska, hned zajtra si to pojdem kupit..a ty si si davala aj krem nejaky? Ako to prebiehalo? Mala si ich vela?? Dalo by sa ti napisat aj sukromne?

denisaf

ja som toto mala tiez objavili sa mi nakratko po rozchode s nevernym exfrajerom nestaci ich len likvidovat lokalne ale treba posilnit aj imunitu. Mne zacali miznut po indonal tabletach urobila som si 3 mesacnu kuru a vsetko pomizlo. Indonal je na tieto problemy fakt super a je volnopredajny. Bradavicky musis riesit zvnutra