Kresťanské spoločenstvo

taraji

..daj si youtube...pozri si ich videa...dokonca maju TV....no uprimne..idem sa na nich ušťať :DDD...taraniny tliachaju...spievaju odveci...no na pobavenie pred spanim sranda :))

VasaPetty

No super, som zmagorena z vas :D Na nete som nasla par clankov, ale tiez im verit? Chcela som chodit spievat, tak som sa pytala na nejake spolky az som sa dostala k tomuto a ponukli mi "vstupit".
Som z Bratislavy, teda z Malinova ale to je blizko pri BA.

mascha

sekta ako jehovisti to nie je, sú tam ľudia, ktorí majú osobnú skúsenosť s bohom, podľa učenia katolíckej cirkvi sú to oddelení bratia, môžeš veľa získať,ale neprestaň "ísť na hlbinu"

lLily

no neviem co ta na tom laka, ani co taky vstup vobec obnasa a co od toho vobec ocakavas

mne to nejak nic moc nehovori aj ked som istu dobu "filozofovala" s jehovistkami, ktore za mnou chodievali domov, aj ked som bola na puti zarytych krestanov ci roznych omsiach...aj jednu "sekticku" som vyskusala, ale tak nula bodov z mojej strany, lebo k niecomu takemu musi mat clovek asi vztah a hlavne nie vlastnu hlavu

VasaPetty

ILily, nevstupim do niecoho, o com nemam ani paru, bez toho aby som si dopredu zistila viac...Oni mi povedali, ze len spievaju v zbore piesne, ze neuznavaju krize, kostoly a citaju vela z biblie. Toto nie je pre mna dostacujuce aby som k nim vstupila, preto zistujem co su naozaj zac...