Kresťanské spoločenstvo

Dinkaa

Mam tam blizkeho cloveka - NIKDY tam nevstupujte ludia. Tak zmagorenych a sfanatizovanych ludi som v zivote nevidela. Vymyvaci mozgov, sibe im totalne

Sektaaaaa

Ak chces nechaj mail, napisem ti konkretne.. ja som odtisl isla ako bez duse.. mudro si urobila, ze sa vopred pytas, nie ako ja hrrrrr, to bola hlupost..

Sektaaaaa

Dobre, ze sa pytas! Ja som tam bez opytania sprosta raz vosla a bolo mi z toho strasne!!! Sekta!!! Nechod tam, nech ta nezmagoria a nezmanipuluju! Mne to trvalo par mesiacov dostratena sa s nikym nekontaktovat, stale mi nedali pokoj! Musela som namieste hrat divadlo, ze zasa pridem, bala som sa ich, ak by na mne zbadali ze mi je tam dusevne hrozne, a ze ma budu podozrievat co o nich budem inym hovorit, bala som sa co by mi za to mohli spravit.. nebolo to jednoduche sa odtial po jedinom raze vymanit! Mladost je sekta!!! Pre tvoje dobro tam nikdy nevojdi!

novo

Nech ta ani nenapadne tam ist, ak si tam uz vkrocila, tak utekaj. Je to sektarska banda samozvanych magorov, ktora chce len tvoje peniaze a oddanost. Ak sa mas rada a svojich blizkych tak si to nekaz a radsej si najdi nieco zmysluplnejsie, napr. travit cas s rodiniu, sport, kultura.

Jaja15

Ešte raz som prečítala všetky komentáre - podľa mňa je už len to divné, že ide o kresťanské spoločenstvo a to také že neuznávajú kríže...čiže nejde o bežnú vieru...na tvojom mieste sa popýtam akú vieru vyznávajú, v čo veria...budeš chcieť chodiť niekam kde síce spievajú ale aj čítajú z biblie? lebo ako som pochopila, na tých stretávaniach daného spoločenstva nejde len o spev ako keď chodíš niekam do speváckeho zboru....

Jaja15

VasaPrety ak chceš spievať, spýtaj sa u teba na fare, ale nešpekuluj o nejakom kresťanskom spoločenstve o ktorom nič nevieš....Osobne neuznávam takéto spoločenstvá, ak sa chce niekto pomodliť, pomodlí sa doma alebo v kostole.....Viera je v človeku, nie je to o tom že sa treba stretávať - to už skôr zaváňa sektou....Omša tiež nie je o tom aby som sa tam stretla s konkrétnymi ľuďmi...Ak chceš spievať, popýtaj sa na fare či majú spevácky zbor...

VasaPetty

No ide o to, ze som uz bola v par zboroch a vzdy som odisla lebo tam sa nedalo existovat s tymi ludmi. Tolko zloby a intrig som nezazila ani v skole medzi spoluziakmi a to su mnohy neveriaci. Nechcem sa chvalit ale pekne spievam a potom som bola trnom v oku. Ale v tomto spolocenstve sa im to pacilo. Pravda, nebola som este na omsi ani vlastne v tom zbore len som sa bavila s pastorom a s dievcatom co tam chodi, zaroven aj na nasu skolu. Cakam nazor od niekoho kto tam chodil a uz nechodi zeby som vedela aj nejake zakulisne informacie haha

sob rudolf

VasaPetty, ja byť na tvojom mieste, nešla by som do toho. Už len kvôli protichodným reakciám na zmienené spoločenstvo by som si dôkladne rozmyslela, či je moja viera dostatočne silná na rôzne "pokusy" s niečím čo i len trochu podozrivým. Je predsa toľko kresťanských spoločenstiev, overených, etablovaných, schválených RKC, tak prečo experimentovať s niečím čo nemusí, ale aj môže uškodiť?