Ostala som úplne bez kamarátok...

Príspevok v téme: Ostala som úplne bez kamarátok...
Janka233

ahojte ludia... chcem sa spytat kde sa da najst si kamaratky? Citim sa poslednou dobou strasne osamelo, chodim len do roboty a domov nic ine. Blbou nahodou mi vsetky moje kamaratky poodchadzali do zahranicia, jednu mam vo Francuzsku isla opatrovat deti, druha je s priatelom v Anglicku a tretia sa odstahovala natrvalo do Ceska. Hrozna situacia s ktorou som vobec nepocitala v kontakte sme uz len na fb ale co sa tyka realneho zivota uz naozaj nemam s kym travit cas. Som mlada baba strasne rada by som niekam vybehla na nejaku akciu, alebo do kina , na kavu no sama to je take blbe. Preto sa pytam kde je mozne najst si spriaznenu dusu? vdaka!

Adusik90

ahoj som na tom tak isto , a ako bonus mam doma zakomplexovaneho priatela, ktory mi vlastne si najst kamaratky ani nedovoli.... ked chces kludne napis :D

sportovec1

Natalia si z Michaloviec? Ja som z nedaleka.Ak chces, mozme niekedy pokecat.kludne ti dam aj FB kontakt.Kolko mas rokov?

Natalia22

ahoj, tiež mám ten problém, skončila som strednú, prácu nemám a kamošky odišli buď do zahraničia alebo majú už deti a nemajú toľko času chodiť von a ja nemám s kým už lebo ani frajera nemám
Odkiaľ si Janka? Ja som z Michaloviec.