Ostala som úplne bez kamarátok...

Príspevok v téme: Ostala som úplne bez kamarátok...
Janka233

ahojte ludia... chcem sa spytat kde sa da najst si kamaratky? Citim sa poslednou dobou strasne osamelo, chodim len do roboty a domov nic ine. Blbou nahodou mi vsetky moje kamaratky poodchadzali do zahranicia, jednu mam vo Francuzsku isla opatrovat deti, druha je s priatelom v Anglicku a tretia sa odstahovala natrvalo do Ceska. Hrozna situacia s ktorou som vobec nepocitala v kontakte sme uz len na fb ale co sa tyka realneho zivota uz naozaj nemam s kym travit cas. Som mlada baba strasne rada by som niekam vybehla na nejaku akciu, alebo do kina , na kavu no sama to je take blbe. Preto sa pytam kde je mozne najst si spriaznenu dusu? vdaka!

GirlFromOutside

Ahoj,
Na tvojom mieste by som začala robiť nejaký šport,chodiť na krúžky,existujú tábory 18+ kde sa rýchlo s niekým zoznámiš. Hlavne sa neboj niekoho osloviť . Vidíš niekoho,že má rovnaké záluby ako ty? Neváhaj, zoznám sa s ním, pýtaj sa na ne. Taktiež keď ta niekto niekam pozve a tebe sa nechce, skús sa prekonať. Možno tam spoznáš množstvo ľudí. :)
Späť ku krúžkom/športe. Toto je asi fakt najlepší spôsob. Spoznáš množstvo ľudí a zároveň budete sa mat stále o čom rozprávať.
Ďalšia možnosť je nájsť si niekoho v práci :)