UZ NEWIEM KOMU MAM WERIT

Príspevok v téme: UZ NEWIEM KOMU MAM WERIT
dada

ahojte som zufala.......mam wisku 168 a 73kg.....kamosky mi howoria ze som tak akurat .........mam mi powie ze by som mala wiacej jest ze som nika xuda ale to podla mna preto lebo som jej cera ................asi ma nexce zranit tym ze mi powie ze som tlsta.........ale ja newiem ake je moje bmi ..........som uz na hranici alebo som ju uz prekrocila..............xcem stym nieco robit idem na nowu skolu.........deda na strednu a nexcem aby nowi ludia tam ...............ked si nebudu moct spomenut ako sa wolam aby powedali sak wies ta tlsta

jonzetta

dada, ja ti len chcem povedat, aby si to s chudnutim neprehanala.... lebo ja som na tom bola podobne, mam 16 a tiez som nevedela ci som tucna ci nie a napokon som sa rozhodla chudnut. preslo to zdravou fazou, anorexiou, bulimiou a prejedanim. chcem ti teda poradit, aby si si dala pozor! aby sa chudnutie nastalo stredom tvojho sveta, aby nezaberalo vacsinu tvojich myslienok. kasli na chudnutie, ak mas takuto vahu a vysku, znamena, ze asi tvoje stravovanie nie je uplne vhodne, tak ja neviem, napr sa odnauc jest neskoro v noci, abo nepapaj tolko sladkosti abo co... proste take zakladne chyby odstran zo svojho stravovania. ale nie take, ze odteraz jes len zeleninu a celozrnne chleby... papaj co chces, ale neprejedaj sa a tak. hlavne, rob to pre svoje zdravie a nie za ucelom chudnut, lebo nechcem aby si skoncila podobne ako ja! naozaj, ak si takato mladucka a trocha sa hybes, tak ta urcite nezabije, ak nebudes dodrziavat vsetky tie dietne rady akoze po obede jest len zeleninu a bla bla... moc sa na to vsetko nezameriavaj, len tie zakladne chyby odstran, dopraj telu dost vyzivnych latok a vitaminov, uzivaj si zivot a nedovol, aby ti chudnutie prerastlo cez hlavu. su aj dolezitejsie veci a len velmi malo ludi (a to su aj tak povrchni blbci) sa zameriava na postavu ako taku. mozes byt ocarujuca, ci mas 40kg abo 80kg. ved kde je napisane, ze pekna=superstihla?! drzim ti palce....

fraisee

chudnutie je o psychike. kto vyhra, ty ci jedlo? citis sa stastnejsia ked zosrotujes sama tu velku cokoladu? potom pride tradicny pocit viny a zaprisahavanie sa ze od zajtra zacinas chudnut. alebo este lepsie, napadne ta nejaka dieta co ma na 200% jojo efekt.
treba si to zrovnat v hlave. stanovit si co chces dosiahnut a ako to chces dosiahnut.

Lenka_

Dadka, mas BMI 25,9 co je v pasme miernej nadvahy...Nie je to nic tragicke ak si so sebou spokojna:) Ak chces trosku schudnut pridat lahky pohyb, ale neboooj, tlsta urcite nie si, len tak spravne zagulatena:)

agina

Dada treba jest 5x za den, mensie porcie, viacej sa hybat a pojde to dolu, aj ked si mala problem s PPP. Vzdy sa tu mozes pochvalit, ako sa ti dari...

mis.

Som to napísala blbo, prišlo mi to až teraz:-(...... je jedno, koľko teraz vážim:-(...vieš čo, dadi? Keby som vedela, kam to dotiahnem, nikdy by som s PPP nezačínala... to som mala vtedy 12r, v 13tich som merala už 168cm ako ty teraz, vždy som bola najvyššia, najväčšia a vážila som 63kg a to som sa aj vtedy trápila PPP!!!!! Takže tie rôzne "diéty" boli zbytočné.. keď som si niečo dobré zakázala, vždy prišiel deň, kedy som sa práve tými zakázanými vecami prejedla... a potom som zas nejedla a stále dokolečka...takže mi váha stále kolísala..... a ty sa ešte vyvíjaš, vykašli sa na to chudnutie aspoň teraz, telo sa Ti ešte zmení!!!!!!!!! Ja som vďaka PPP už viac nevyrástla! A mám pocit, že som aj tak "otupela"- čo sa týka inteligencie..

mis.

dadi, ahoj.
Ja mám 21r, tiež mám problém s PPP. Pred rokom a niečo som sa vyšplhala na 69,5kg z 55kg (170cm)asi za necelý mesiac a pol, alebo mesiac, užívala som lieky pri PPP, asi mi zvýšili chuť do jedla, neviem.... teraz nemám ani 50kg.... ale chcela som Ti povedať, že keď som mala tých 69,5kg vôbec som nevyzerala tučná!, cítila som sa rovnako ako pri 55kg.. Tie čísla vypadajú veľké, škaredé- pre niektorých ľudí, ktorí majú menšiu váhu, ale nikto mi ani pri takejto váhe nepovedal, že som tučná! Záleží aj od typu postavy, ja mám široké kosti...Nezačni to riešiť tak ako ja, že som prestala jesť, ale papaj 6x denne menšie porcie a tie kilá spadnú aj samé!!!!.. nerob nič drastické!, hlavne sa nevracaj do PPP...

6cvoki9

presne bude to omnoho lepšie uvidiš ak tie kila budu dole :o) ale musiš chcieť a vydržať tu sa na rady zbytočne pytaš zatni zuby a nepapaj všetko mlsne