UZ NEWIEM KOMU MAM WERIT

Príspevok v téme: UZ NEWIEM KOMU MAM WERIT
dada

ahojte som zufala.......mam wisku 168 a 73kg.....kamosky mi howoria ze som tak akurat .........mam mi powie ze by som mala wiacej jest ze som nika xuda ale to podla mna preto lebo som jej cera ................asi ma nexce zranit tym ze mi powie ze som tlsta.........ale ja newiem ake je moje bmi ..........som uz na hranici alebo som ju uz prekrocila..............xcem stym nieco robit idem na nowu skolu.........deda na strednu a nexcem aby nowi ludia tam ...............ked si nebudu moct spomenut ako sa wolam aby powedali sak wies ta tlsta

6cvoki9

no to maš blbe kamošky tych 8kg by bolofajn zhodiť a zhodiš ich jednoducho nejec a daj si jablčkovu dietu alebo ovocne čosi a nie hambače,pi vodu a uvidiš že sa ti podari schodnuť len musiš mať pevnu vôlu inak to nedokažeš

fraise

zasadne ziadne diety, ziadna delena strava ani stravovanie podla krvych skupim. no poviem ti narovinu, ano mas viac kil ako by si mala mat. ale to sa da zmenit, tak kde je problem? zober bicykel, korcule, kup si svihadlo, plavaj - je leto. nekonzumuj zmrzku ani chipsy a ine "dobre vecicky". stravuj sa PRAVIDELNE, obed zasadne varena strava a min 5 jedal denne, vecera lahka, po siestej len ovocie, zelenina. jedlo nevynechavat. vela tekutin. a hlavne sa hybat a nevyhovarat sa.

rybik

Mam syna, krasny vztah s jeho otcom. Trufnem si byt samoluba a tvrdit, ze ma miluje. Mam pracu, snazim sa nemat cez den ani jednu volnu minutku na premyslanie. Ale toto vsetko nepomaha, moje myslienky su coraz zakernejsie a neznesitelnejsie.

rybik

Rodina aj lekari uz na mna skusali takmer vsetko. Aj vyhrazky, ze ak neprestanem, pridem o svojpravnost ale hlavne o synceka. Ja ho milujem viac ako svoj vlastny zivot a predsa mam problem sa najest. Chcem ho vidiet vyrastat stastneho a zdraveho ale zaroven chcem byt stihla. Poslednych par noci uz ani nespim od rozmyslania nad jeddenim, resp. nejedenim.