otazka na muzov ohladom erekcie

Príspevok v téme: otazka na muzov ohladom erekcie
sisi522

ahojte, chcela by som sa opytat najma muzov ale kludne mozu pisat aj zeny. Ak ma chlap slabsiu erekciu a ani sa nespravi, je to vacsinou chyba u muza, alebo za to moze zena ze ho proste nedostatocne vzrusuje? tak ako su penisy rozdielne, moze byt aj 100 percentna erekcia u niekoho tvrdsia a u ineho maksia? Dovod preco sa pytam : Mam 27 rokov, nikdy som nemala vazny vztah ale zopar friends with benefits vztahov som mala takze mozem porovnat. Doteraz sa mi nikdy nestalo ze by sa chlap pri mne nespravil, vacsinou si chvalili aj ked som to robila oralne a tie erekcie boli ze naozaj bol tvrdy ako skala :D Teraz som nasla niekoho s kym si rozumiem a je to prave on kto praveze chce vztah a ja sa troska toho bojim kedze som vzdy vsetko brala nezavazne. Spali sme spolu dvakrat a ani raz sa neurobil a celkovo mi ten jeho penis prisiel dost makky aj pri erekcii a ked som mu to robila oralne prislo mi ze si to nejako neuzival, skor som mala pocit ze zaspava :D Je pravda ze to bolo po trosku prehyrenej noci ale uz som zazila aj take a chalani s tym problem nemali, praveze som si myslela ze su este viac nadrzani ked su niecim povzbudeni. Viem ze najlepsie by bolo spytat sa priamo ale kedze je to este take cerstve tak sa trocha hanbim a mozno aj on tak by som sa chcela opytat hlavne chalanov co si o tom myslia lebo ma to dost trapi kedze by som chcela aby sa mu to so mnou pacilo.

beahavala

je tazko povedat na koho strane je chyba, môj manzel mava tiez problem s erekciou a sem tam si preto da tabletky od erectan, tie ju vedia podporit

PROTECTOR

Mám problém tiež s erekciou(dosť často masturbuje).aj keď sa dostaví erekcia pri súloží ochabne(manželka je veľmi roztiahnutá).skúsil som všelijaké výživové doplnky a podobne veci, nič nepomáhalo.Jedna jediná vec a to Kamagra pomáhá.pol tabletky a do 20 minút mám erekciu,a to cca.15-16 hodín

Andrea_666

boze, ludia nechapu absilutne ze uz nezijeme v stredoveku, aspon podla niektorych komentarov... :D

je divne, ze to takto ma po 1. a 2. x co ste spolu spali. vacsinou ked chlap spi s novou zenou tak sa z toho ide poondiet.
na druhej strane mohol byt nervozny z toho, ze je to prvy sex s tebou.

dalsia vec je ako je na tom s fyzickym zdravim, mozu sa na tom podpisovat nejake pridruzene ochorenia. mozno mu dostatocne nedokrvuje penis. to sa da vyriesit napriklad aj tou macou, co tu niekto spominal. pripadne dobra rastlina na to je aj kotvicnik, mozes mu robit nenapadne caj :D ale pri caji dlho trva, kym sa dostavi ucinok a je slabsi ako ked mas rastlinny extrakt. preto je lepsie ist do vyzivoveho doplnku, ja mam dobru skusenost s force x. je v nom maca aj kotvicnik.

naggg37

Tabletky na erekciu - tonzes.com Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Zytax funguje aj za nižšiu cenu.

Parker

To sa stáva mužom. Je možnosť, že jeho vták má aj iné, záložné hniezdo, ale ak to máme vylúčiť, musíš zistiť, čo ho vzrušuje. Každého muža vzrušuje niečo iné a od toho závisí kvalita erekcie.

zuzulienka9

je to naozaj tak ako pisu chlapi, obcas ma taketo ne-obdobie kazdy jeden, ale da sa s tym fungovat pripadne si nejak pomoct ... u nas pomahaju pharmquests afrodiziaka zo superlove a na sexe sa to nijak negativne neprejavuje, ba naopak

Jakub35

Každý chlap občas pociťuje nejaké "výpadky" a má slabú erekciu. Takže prejavovať sa to musí skoro u každého. Ani chlapci z filmov pre dospelých nemôžu fungovať bez nejakej podpory stále stopercentne. Keď si prečítate nejaké tie fóra pre dospelých tak zistíte, že muži majú taký ne-tajný jednoduchý trik. Stačí užívať výťažok z rastliny MACA (takzvanú peruánsku viagru ) . Silné afrodiziakum, ktoré dokáže nabudiť chlapa na 110% . Stačí si o tom prečítať napríklad tu -odkaz odstránený-