otazka na muzov ohladom erekcie

Príspevok v téme: otazka na muzov ohladom erekcie
sisi522

ahojte, chcela by som sa opytat najma muzov ale kludne mozu pisat aj zeny. Ak ma chlap slabsiu erekciu a ani sa nespravi, je to vacsinou chyba u muza, alebo za to moze zena ze ho proste nedostatocne vzrusuje? tak ako su penisy rozdielne, moze byt aj 100 percentna erekcia u niekoho tvrdsia a u ineho maksia? Dovod preco sa pytam : Mam 27 rokov, nikdy som nemala vazny vztah ale zopar friends with benefits vztahov som mala takze mozem porovnat. Doteraz sa mi nikdy nestalo ze by sa chlap pri mne nespravil, vacsinou si chvalili aj ked som to robila oralne a tie erekcie boli ze naozaj bol tvrdy ako skala :D Teraz som nasla niekoho s kym si rozumiem a je to prave on kto praveze chce vztah a ja sa troska toho bojim kedze som vzdy vsetko brala nezavazne. Spali sme spolu dvakrat a ani raz sa neurobil a celkovo mi ten jeho penis prisiel dost makky aj pri erekcii a ked som mu to robila oralne prislo mi ze si to nejako neuzival, skor som mala pocit ze zaspava :D Je pravda ze to bolo po trosku prehyrenej noci ale uz som zazila aj take a chalani s tym problem nemali, praveze som si myslela ze su este viac nadrzani ked su niecim povzbudeni. Viem ze najlepsie by bolo spytat sa priamo ale kedze je to este take cerstve tak sa trocha hanbim a mozno aj on tak by som sa chcela opytat hlavne chalanov co si o tom myslia lebo ma to dost trapi kedze by som chcela aby sa mu to so mnou pacilo.

sisi522

keby som si to myslela asi by som sa taketo veci nepytala, boze co je na tom ak chalan pochvali babu ak sa mu nieco paci, ja som len chcela povedat ze toto nieje moja prva skusenost a chcela som seriozny nazor od nejakeho chlapa. na tomto fore sa rozoberaju ovela divnejsie veci.

sisi522

Kokos ved som napisala zopar, praveze som toho vela nezazila preto sa pytam a praveze chcem aby to bolo krasne pre obidvoch a trochu som sa potom citila ze co ak sa mu to nepacilo

tycka

Tiez si myslim, ze si obycajna stetka. Cudujem sa, ze s tebou niekto chce vztah. Chudak chlap. Porovnavas ho s tym mnozstvom a riesis tvrdost vtaka. Netusis, co je laska a milovanie.