MOZE VEDIET CI JE TEHOTNA ??????

Príspevok v téme: MOZE VEDIET CI JE TEHOTNA ??????
pomoc

Moze sa zistit ci je dievca tehotne po 3/4 dnoch od kedy sme boli????? bola u gynekologa povedal jej ze nevie urcite je to mozne??? mali sme kondom a nespravil som sa do nej ani nic...

a este kolko stoji priblizne :-( potrat :-( je mlada a nechcem jej pokazit zivot takze to musi ist prec bohuzial plss pomozte je to surne

katka30

naco robis paniku? je velmi nepravdepodobne, ze by ostala tehotna, ak ste spravne pouzili kondom a nespravil si sa do nej? a lekar nezisti ani ultrazvukom ani pri 2 dnoch chybania periody, raz som tak bola u lekarky a nevedela to. treba spravit test

zuzuana

lena121 tvoj nazor mi pripada dost blby, pretoze si asi nikdy nebola v takej situacii...nehovorim ze dotycny ma pravdu, ale ked to dievca suhlasi a nema inu moznost nie je pripravena a zrela tak preco nie...pripominas mi taku tu tetu co v tej kampani proti interupcii tak nehorazne trepala....

zuzuana

asd ahoj, ak je to pre vas ta najlepsia moznost tak nevahajte....ja som si tzm presla a nelutujem...mam 22 skolu pred sebou,...a dietatko budem mat neskor ked budem nan pripravena....

vanilyeyes

podla toho by nemala byt v tom. A inak ak jej nechces pokazit zivot, tak s nou nesexuj a je po probleme. Takych chlapov ako ty by som nakopala do rozkroku. Uzit si, to ano, ale brat zodpovednost za svoj cin, to nie, radsej to dat prec. boze, ako si to skaredo nazval, akokeby to male by bola nejaka vec.

zuzuana

lena121 tvoj nazor mi pripada dost blby, pretoze si asi nikdy nebola v takej situacii...nehovorim ze dotycny ma pravdu, ale ked to dievca suhlasi a nema inu moznost nie je pripravena a zrela tak preco nie...pripominas mi taku tu tetu co v tej kampani proti interupcii tak nehorazne trepala....

asd

1. videl som potrat viem co to je za svinstvo a nesom na seba preto hrdy ona ma 17
2. ja mam chorobu ktora moze a nemusi sa preniest na mojich potomkou da sa to liecit ale na to treba vela penazi a tie momentalne nemam,
3. este raz opakujem ze viem ze potrat je svinstvo ale musi to byt