Aké ženy sa páčia mužom viacej?

Muzmuzmuz

Kazdemu sa paci ina zena,len mudri muz si nevyberie zenu na zaklade mier ktore sa uvadzaju ako modelkovske,a len hlupy muz si vyberie zenu ktora ma idealne miery ,co stoho plinie ze idealna zena ma mat urcite miery?dobra blbost ,tak to by znamenalo ze len urcity ludia su idealny a maju pravo zit a iny nie,idealna zena a muz predsa neexistuju,kto ma takyto usudok ze zakladatelka tejto temy nie je idealna len preto ze nie je vysoka je dobry blbec, a neboj sa ten kto si ta vsimne bude vediet preco a nebude riesit vysku

kiddo

Nie je to v poriadku, ak to nezmenis, nemas pravo na lasku a nemas pravo byt akceptovana. Hanbi sa, lebo mas 155 cm a 45 kg. Si menejcenna a uplne chybna. Dufam, ze ti ktosi posle oficialne tabulky na to, ako ma zena vyzerat. A respektuj ich!

Asi tak, co sa ine da na toto odpisat.

NemamMeno

No podla mna je to individuálne, každému chlapovi sa páči niečo iné a niektorým dokonca ani tak nezáleží na vzhľade a hlavne na výške. Mne sa napríklad páčia vyššie a trocha plnšie ženy, keďže sám som dosť vysoký a som trocha pri sebe :) ... ale postava pre mňa nieje až tak podstatná, ak by som napr. stretol nejakú ktorá by mi bola sympatická tak by mi ani nevadilo že je nízka alebo podobne...
Buď spokojná sama so sebou a ostatné sa vyrieši aj samo :)