Aké ženy sa páčia mužom viacej?

Spinosaurus

Mne sa páčia len ženy od šestnásť rokov do dvadsaťpäť rokov, iné ma nepriťahujú, alebo len minimálne. Moja sexualita je povrchná. Dokážem byť veľmi príjemná spoločnosť aj kamarát hociktorej žene, nie je problém, ale z drvivej väčšiny chcem niečo viac riešiť len s tamtou vekovou vrstvou.

Zutura

Ahojte,
Chcela by som sa zdôverit s jednou vecou. Nikdy sa mi to nestalo a ..a popravde cely den mi to beha mysľou. Ako kazdy den cestujem vlakom skoro ráno. Predtym ako mi pride vlak si vždy idem zapalit cigaretu. No dnes sa mi satlo nieco necakane co som nečakala. Ako som isla k miestu kde sa fajci tak oproti mne isla skupinka mladych cestovatelou od 20 do 30 rokov. Boli tam dievcata aj chalani. No nevsimala som si ich pretoze som rozmyslala nad inymi vecami ale ...ale najskôr oproti mne isiel pár a potom chalan. Tento chalan mal na sebe sportove tricko,kratasi,tenisky a klobúk. Ako išiel oproti mne tak sa na mna pozrel a ja na neho.nebolo to obyčajné pretože nieco vo mne v tej chvíli prebehlo. Neviem co ale viem ze ked presiel nieco som citila ine v sebe a bola som z toho nervózna ale zároveň to bolo príjemné. Skupinka co isla za nim tak nieco zhukla. Neviem co ale nezaoberala som sa tym. Ked som zastala obratila som sa a videla som ze fajcia cigarety. Tak ked som dofajcila isla som druhym vchodom (by som nesla popri nich) a umievala sa pretoze mi to prislo milé. Neviem preco ale isla som tak. Ked som bola dnu vsimla som si ze kupuju listky tak som isla tak nenapadnejsie od nich dalej a isla si kupit balenu vodu do stánku. Ked som si si kupovala balenu vodu usmievala som sa a mala som lepsiu naladu. Ked som ju kupila zastala som si priamo pred tabulu kde ukazovali vlaky ktore kde stoja. Rozmyslala som kedy ten vlak dojde ci nebude meskat a podobne. No vsimla som si ze oproti mne ide ten chalan. Znervoznela som tak som sa radsej divala na tu tabulu no on sa blížil a presiel tesne vedla mna. Nenarazil do mna ale citila som nejaku zvlastnu energiu. Nechapala som co pretoze mam priateľa a toto sa mi nikdy ešte nestalo. Nechapem preco nad tym stale rozmýšľam. Sama som stoho zmätená. Prečo na to stale myslím..nechápem...preto som sa tu zdvoverila pretoze sama neviem co si mam o tom celom mysliet pretoze jedna cast mojho ja by chcela toho chalana stretnut znova a jedna mi hovori:,,co si sa spochabela? Mas priateľa!" Prosim Vás len o svoj názor na to celé..kludne mi napiste svoj nazor tu alebo na email zuzana.tribulova@gmail.com
Ďakujem

Lollka

Tak Kiddo to myslel samozrejme ironicky, aby si zakladatelka temy uvedomila ze riesi nepodstatne veci. Niekomu sa pacia vyssie, inemu nizsie, niekomu baculate, ine vychrtle. Ale dievca ty skutocne ziadne komplexy ani pochybnosti mat nemusis, lebo prave nizsie a chude zeny sa pacia vacsine. Take sa pacia nizkym aj vysokym muzom. Mam kamosku co ma 155 cm a je chuducka a uz par mesiacov po nej ide chlap co ma asi 190 cm, problem je, ze ona ho nechce ale to uz je o inom.

kiddo

MP vidno, ze je Velkonocny pondelok, ludia su viac ozrati ako inokedy a hned to tu poznat :-)) ale na zasmiatie dobre, pravda

Muzmuzmuz

A kiddo a vychvalovany mesacny pric ,chcel by som vediet vase miery,mozna ze vas nikto nechce taky ste hnusny a zufali ked len viete vysedavat na fore a uzasne pisat,mozna ked sa zamilujete tak to nebudu zrovna idealne zenske!