syfilis

Príspevok v téme: syfilis
peternovak

Zdravim, mam 37r, mal som par nahodnych stretnuti zaciatkom roka s neznamymi slecnami, mam podozrenie ze mam syfilis 2.stadium - mam vsetky priznaky ako podla knizky - par nebolestivych vyrazok na dlaniach a chodidlach, dost v okolo penisu, par po tele (len z prednej casti tela, na zadnej casti tela nemam nic). Rovnako mam vyrazky aj na penise. Predtym som mal aj pocity unavy.

Este v oktobri 2016 som bol na serol.testoch vsetko negat.

Som teraz v zahranici, pridem na SK az 28.4., neviem co mam robit. Tato choroba sa hlasi, takze sm v peknej kasi. Poradite mi kam s tym mam ist? Kozne oddelenie klinika v BA? Pridem, a hned ma zavru do nemocnice ako som si nasiel na nete?

Ma tu niekto prosim konkretnu skusenost s liecbou / hospitalizaciou , a pod? Dak moc .

Len ja

Ahoj Peter ako si pochodil u lekarky ja s tym bojujem uz druhy rok a strasne to zle znasam ako si natom ty?mam dost rokov a chcela by som aj babo a bojim sa ze si partnera nenajdem ved ktory chlap by chcel taku partnerku .ako s tym zijes da sa to vobec?

syfiliska1

v prvom rade na Slovensko domov najlepsie do nemocnice v tvojom meste na pohotovost kde to aj hned zacnu riesit a za 15 dni mas pokoj... kde sa to nahlasuje to netusim tu ide o to aby si sa fakt zacal cim skor liecit

syfiliska1

Ahoj, jasne ani neplanujem si to doma liecit, skor mam strach ze sa to hlasi a ta hanba k tomu,..... ty si lekarka? nevies mi povedat teda za kym mam ist?

syfiliska1

skinn daj sa vysetrit na chlamydie oni sposobuju zapaly a bolesti pri moceni u muzov lekari si ich casto zamenia s kandidou...

syfiliska1

syfilis sa neda liecit doma nato len antibiotika zaberu nakolko ide o velmi odolnu bakteriu kde treba vycistit cele telo... nebojte sa ist doktorovi on toho videl a zazil ovela viac ako vy a berie vas len ako dalsie cislo to len clovek sa citi neprijemne ze ide prave o neho ja som si tiez prezila kadeco tak to viem chapat.... len pri nom je fakt dolezite to vcas podchytit aby nenapachal viac skod ako vredy na tele... viem o tejto chorobe dost takze viem co vie narobit

Skinn

Nazdar z pohl.choroby som mal len kvasinkovu infekciu na to mi pomohol krem canesten .
Mna trapi tiez jedna vec mozno zbytocne mozno nie ...
Ked som studoval pohl.choroby tak inkubacne doby sa prejavia 4dni az 3mesiace od nakazy podla choroby .
Ja som mal pred 3tyzdnami len oral cez kondom a hned v druhy den som mal bolesti pri moceni a stale chut mocit od vtedy to mam stale +cervena az fo bordova stipka zaluda , som si myslel ze zapal moc ciest ale to asi nie je ci nejde o da co vážnejšie .. tiez sa nachadzam v zahranici a viem ako je to navstivit lekara nie kde het ... ked neviem ani jazyk a podobne ...

tetableta

Ahoj Peter,
jednoznacne skus tento vyzivovy doplnok. Som presvedcena, ze ti pomoze.

Viac informacii si mozeme vymenit mailom - tetableta@seznam.cz

avenatura.care