PREČO NECHUDNEM? Robím čo môžem...!

Príspevok v téme: PREČO NECHUDNEM? Robím čo môžem...!
seventyseven

Ja už neviem čo mám jesť/nejesť...už 3 týždne nejem nič len dve jablká príp. banány a dva ľadové šaláty za deň, niekedy aj biely jogurt alebo odtučnený tvaroh, a aj tak som schudla len kilo!!! Okrem toho pijem len vodu a kávu 2v1 s mliekom...NIČ INÉ NEJEM A NEPIJEM, žiadne pečivo, ani celozrnné, nič z múky, sladkosti ani mäso - už 12 rokov som vegetariánka, ani omáčky či zahustené polievky, sladené nápoje či džúsy sú tiež tabu...dokonca aj moju milovanú ryžu som vysadila ...a len mínus jedno kilo! čo robím zle? Pohyb mám a navyše všade chodím peši...

MICHALEngel

ak chete schudnut rychlo zdravo a efektivne chodte na to cez jedlo alebo mi napiste na fb a ja vam poradim ukazem a mame aj poradenstvo typy triky zdarma takze kludne mi napiste na fb a velmi radi vam poradime vela clankov a videi ako zdravo a efektivne schudnut Michal Engel Kvasnica

amykaty

Treba jesť viac a častejšie, inak to nebude mat žiadny efekt. Mne pomohol aj body wraps zábal zhodit dost cm, jurčite odporúčam vyskúšať, výsledok je garantovaný, inak neplatíte

Gima

Kup si psylium z lekárne je to vláknina na chudnutie. Pomáha na vyprázdnenie čriev a budeš sa cítiiť lahšia.

Ingagem2

Súhlasím s Lary, je potrebné urýchliť metabolizmus. Strava by mala byť zmenená. Stále je potrebné zmeniť množstvo kalórií za deň, a samozrejme robiť uprazheniya. Veľa šťastia! =)

Always be a real man.
nipatra-kaufen.strikingly.com

Lary

Toto čo ti napíšem sù otázky ktoré ak mi odpovieș budm mùdrejší .Ako vegetariánka si o zdravej životospráve čo _to určite prečìtala tak prečo tá jednostranná strava ?
Keď ješ tak relatívne málo prečo v tom pokračuješ ?ved telo spomalí metabolizmus a chudnutie sa nekoná.ty musìš mat zrýchlený metabolizmus pri chudnutì.!Že ako? .........Strava + aktivita.O strave som už vyjadril pochybnosti ,pokračujeme v aktivite...Dva modely.prvý každý den budes behať urcitu trasu urcitou frekvenciou tepovou organizmus si zvykne na záťaž aj na zdroj cerpania energie a po case nechudneš to potom by stacilo behať a nejesť a je to ale takto to nefunguje.Anoza čas ano alebo na udržiavanie.Druhý model môžeš behať o 30 percent menšiu trasu ale frekvenciu tepovu krátkodobo zvýšiš šprintom cca 100 -150 m ..čo myslíš kedy viacej donùtiš telo brat zo zàsob.atđ to je na dlho.

vrana80

Skus pridat bielkoviny a zdrave tuky, trosku zmenit jedalnicek, z toho co si napisala tvoje telo nemoze mat dostatok zivin a vitaminov.

aduska1

telo treba pri chudnuti preprogramovat na bielkoviny... ja ranajkujem vajicko,lososa a celozrnne pecivo... obed chude biele maso, alebo ryby + basmati ryza... niekedy nieco so zeleninou a zeleninova polievka...ovocie som obmedzila nakolko obsahuje vela cukru a najhorsie je dat si ho na vecer kedy kvasi v crevach...