Kutiky na ústach

GOING

Podľa čínskej medicíny a diagnostiky podľa tváre, kútiky úst súvisia s tenkým črevom vrátane dvanáctorníka (prvých 12" dĺžky = 30cm tenkého čreva).

Myslím si, že podľa tohto čo píšeš a opisuješ je preťažené. Pokiaľ neeviduješ iné vonkajšie zdravotné problémy môže to byť na 80% ono.

Tento problém môže spusti bežná strava. Väčší skonzumovaný objem,
nedodržanie 2-3h prestávky medzi jedlami prípadne pomiešanie jedál mäso, zemiaky, sladké, slané, zapíjanie jedla sladkými vodami a pod..

Skús konzumovať menšie objemy jedla s prestávkami medzi jedla aké uvádzam a nemiešať druhy jedál.

milica56

to moze byt oslabenou imunitou, tiez som mala taketo problemy a uzivala vselijake vitaminy, nakoniec som sa od mamy nechala nahovorit na wobenzm, po dlhodobom uzivani sa mi imunita zlepsila.

WHISPER

B komplex nezradí... mne sa po rokoch zase objavili.. po 2 dnoch boli preč dala som si B-komplex forte 1tbl rano aj večer, + natrela kutiky ricinovym olejom

Mesačný princ

Skús si dobre pri umývaní zubov vyčistiť kefkou aj jazyk aj úplne vzadu, aby si tam nemala povlak. Do 2 týždňov by to malo prejsť, ak nie tak ti poradím niečo iné.