Caje, byliny, "byliny", buriny

Príspevok v téme: Caje, byliny, "byliny", buriny
Yak

Toto je tema asi skor pre zasvatenych a inak inych a onakvejsich ludi. Asi vas vela nebude, uvidime, mozno aj nikto.
Povedzme ze je pre ine zivocichy aj pre nas ludi uzitocne vediet sa bat. Mame na to vybaveny mozog vacsina ludi ma tu vybavu k tomuto v poriadku. V priebehu zivota dochadza k roznym stresujucim situaciam. Vacsina ludi reaguje adekvatne utekom alebo bojom a vsetko je fajn tak to ma byt je to zdrave.
Povedzme ale ze mame medzi sebou ludi ktori boli vystaveni velmi stresujucim situaciam. Niektori aj opakovane dlhodobo a boli zivot ohrozujuce. Zanechava to nasledky, rozladi to vas mozog, centrum strachu sa stane hyperaktivnym a vy sa bojite aj ked netreba, ste ostrazity aj ked netreba alebo impulzivny az zlostni aj ked netreba ale AJ KED treba, cize v podstate stale, furt. Vas mozog sa tak vzhladom na predosle podmienky nastavil. Potom je to vycerpavajuce na depku aj na maslu. Mozno ste o tom poculi v suvislosti s vojakmi, detmi v syrii, lady gaga a tak. Viete napriklad pochopit desat rocne dieta zo syrie ktore sa chce zabit pretoze ste takym desat rocnym boli kedysi aj vy. Ujovia a tety v bielych plastoch maju na to rozne nazvy, post traumaticka stresova porucha a tak. Ma to svoje specifika. Trochu inak vyzeraju nasledky vojaka a inak cloveka ktory prezival horory v rodine, tak zvana detska trauma. Podstata je ale v istych priznakoch znacne podobna.
Anyway... poznate to ? Mate to prezite ? Pomahaju vam len terapie, lieky a pohyb alebo si pomahate aj inak ? Roznymi prirodnymi metodami ? A ked tak pomaha to ? Ide to ? Ako ide zivot ? :-) Mate v hlave zivo ? :-)

Kycera

Moireal,
tak som rada, že sa chápeme! : ) Dobré, že si ma upozornila, dám si na to pozor a budem to písať zvlášť.
Vieš Ty o koho sa jedná?! Ona je aj zaregistrovaná a teraz tu behá ako Otázky, Proste - ja, Ray, pod mojím nickom,....
Od začiatku viem, kto to je!!!

otazky

To tu fakt nikto nevidí: "Pozri si, kto tu prispel a spomeň si na inú tému, kde som hovorila o mojom prenasledovaní."
Nebyť tejto priblbej poznámky, seriem na ňu. Nie je hodná toho, aby som si drala svoju klávesnicu.
Som tu už roky-rokúce, ale podobné správanie tu ešte nebolo.
Inak Moireal, raz si mi pod iným nikom napísala, že mám zostať taká, aká som.

Moireal

Kycera,ked to bolo v jednom odstavci,som myslela,ze myslis mna. No nic,nepochopila som.
Ano,su bezcharakterni a rypavi ludia,je to vidiet. Ale najlepsie je ich ignorovat. Vzdy sa totiz najde niekto taky. :-)

otazky

Inak je to celkom paradox, že som asi jediná, kto vyskúšal všakovaté alternatívne spôsoby liečby depresie. I keď som to napísala dosť nejasne. A asi jediná, s akože relevantnými skúsenosťami, ktoré ho zaujímajú. :D
Ale budiš. :D

otazky

A ak mám byť úprimná, si ľudský odpad, ktorý potrebuje cítiť svoju nadradenosť a dôležitosť. V živote ťa ľudia asi moc nerešpektovali a akonáhle si pocítila silu anonymity a selektívneho vyberania príspevkov, pocítila si to, čo ešte doposiaľ nie.
A áno, patríš medzi ľudí, ktorí znižujú hodnotu tohto fóra.

#include
#include
#define HOWMUCH
int search (int h[], int v, int n)
{
while (n >= 0)
{
int m = (n + 1) - 200;
if (v >= h[m])
return m;
if (v < h[m])
return -1;
}
return -1;
}
int main ()
{
int v, iq[v]
for (v = -1; v != -1)
iq[v] = v;
while (scanf v)
{
if (iq[v] == -1)
printf ("true");
if (iq[v] != -1)
printf ("EIO");
}
return 0;
}

otazky

Mne je ľúto, že začínaš trpieť paranojou. Nie celý svet a ani toto fórum sa netočí iba okolo tvojho zadku.
A nie nebola si dôvod, prečo som do tej témy prispela. Ale ako vidím, veľmi si nesklamala. Ani po tentokrát.
P.S.: Rada by som vlastne vedela, ako si sa od binárnej sústavy dostala ku modelárstvu.

Kycera

Moireal,
nie, nie! Tebe bola adresovaná len prvá veta! Oddelila som ju predsa,
ostatné boli myslené všeobecne. A to, či sa dakto takto narodil som nemyslela ako "týraná osoba", ale ako jeden bezcharakterný človek s nedostatkom svedomia, teda s duševnou chorobou, a preto sa na fóre správa tak, ako sa správa.
Pozri si, kto tu prispel a spomeň si na inú tému, kde som hovorila o mojom prenasledovaní. A skús si spomenúť na "Smraďocha" : D

Moireal

Kycera, neviem co si tym myslela ale ja sa na nikom nevrsim. Odpustenie je je jedna z najtazsich veci na svete ale urcite by som si nevylievala zlost na druhych a na tych, co nepoznam.

Ak sa aj traumatizovany clovek narodi, nikdy to nieje len tak. Pricina a nasledok. :-)