Ako zvýšiť imunitu dieťaťu?

Príspevok v téme: Ako zvýšiť imunitu dieťaťu?
MammaPata

Ahojte, mám 5-ročného synčeka, ktorý má problém s oslabenou imunitou. Veľmi často býva chorý, keď je chvíľu doma a prelieči sa je to zase fajn, ale akonáhle ide zase do škôlky, hneď má zase soplík, začne kašľať...Samozrejme, že som s ním bola u lekára, jeme vitamíny - prírodné (ovocie, zeleninu), chodíme často vonku, otužujeme... Ďakujem za každú radu a pripomienku

pavucina

Odporúčam Echinacinu od Švajčiarskej firmy Just Nahrin, okrem echinacei obsahuje aj černicovú šťavu, vitamín C, vyskúšané , nie je problém poslať dobierkou

Marosko-n

Vážená mamička
Vychoval som 5 deti a ani jeno nebolo pre pochybenie imunity u lekára za 15 rokov.
Ako to šlo?
Jednoducho. Vtedy svet ešte nechýroval o BLV liečivej vode- 80 roky
Od 3 mesiacov ssme dávali deťom denne 1 žltko v mliečku s medíkom a z rozpučený strúčkom cesnaku., potom keď mali 5- a viac rokov tak si zvykli surový cesnak, strúčik jesť same.
Dnes keď pileme len BLV liečivú vodu , cesnak používame len do jedla . Prejde zima. leto ani nevieme čo je to cesnák, ale 1 - 2 vajíčka zjeme v koktejli denne.
Takže môžete naučiť deti na cesnak , ale dávajte denne 1-2 žltka, sú na imunitu !

Ivica88

Nám doma pomohol Immune Akut sirup ktorý chutí ako baza cierna. Dcerka mi hocico nevypije, ale tento jej chutí a pomohol jej, keď mala akutne znizenu imunitu