Ako zvýšiť imunitu dieťaťu?

Príspevok v téme: Ako zvýšiť imunitu dieťaťu?
MammaPata

Ahojte, mám 5-ročného synčeka, ktorý má problém s oslabenou imunitou. Veľmi často býva chorý, keď je chvíľu doma a prelieči sa je to zase fajn, ale akonáhle ide zase do škôlky, hneď má zase soplík, začne kašľať...Samozrejme, že som s ním bola u lekára, jeme vitamíny - prírodné (ovocie, zeleninu), chodíme často vonku, otužujeme... Ďakujem za každú radu a pripomienku

Martina210

Pekne počuvat,prykyvovat a zit podla toho ako chce vladny,farmaceuticky a neviem aky system....ooo mein Gott.

Martina210

Lary,Bubliii....ludia ako vy,co nemaju poňatie,svoj vlastny rozum len povymyvane mozgy,co sa smie co je a neni povinne lebo to niekto raz davno povedal tak to asi musi byt milion percent v poriadku,A takto vyzera aj nasa republika :-((((

Martina210

Bubliii-neviem preco zatvarate oci nad tym ockovanim.Skor by som povedala ze epidemie sa širia vdaka nasim uzasnym tmavym spoluobčanom,ktorym velmi zalezi na čistote :-D alebo aj moslimskym kozomrdom ktori maju hygienu 100% v poriadku

Bubliii

Martina, práve kvôli matkám ako ste vy tu opäť máme epidémie chorôb, ktoré už boli úspešne na ústupe. Choďte sa pozrieť do Rumunska na "neexistujúce" osýpky, na východ SR na "neexistujúcu" tuberkulózu v rómskych osadách. Ochorenia tu nie sú VĎAKA očkovaniu. Očkovanie malo a má svoj význam.

Martina210

Hlavne sa vyhnite očkovaniu.To neskutocne niči imunitu babetiek,ktoru nemaju este ani vybudovanu poriadne.Precitajte si prispevky neočkovanych deticiek.Tie su viac menej stale zdrave.Pretoze nemaju imunitu znicenu vakcinou.Nechapem preco takto matky rozmyslaju.Najprv pokazia cely imunitny system decku "povinnym očkovanim" a potom sa cuduju ze deti su casto chore.Pozrite si film v anglictine je žial "VAXXED" co to vsetko toto ockovanie narobilo s detmi ;-)

Lary

Je strašne veľa faktorov ktoré ovplyvňujù imunitu počiatkom vrodenej náchylnosťi cez vypestovanù popri stravovaniu až končiac pliagy ktorá sa v dnešnej dobe nemalo na tom podiela.Najradšej mám ľudí ktorý mudrujù ako sa starali kedysi a spochybňujù sùčasnè možnosti mladej generácie ,pritom v dnešnej dobe by už množstvo domácich receptov neobstálo .Samotný cesnak od postrekov proti ........je tak dráždivý prežalùdok dieťaťa aj pre mnohých dospelých ,že to nebudem ani ďalej rozoberať.O mede a podielu cukru a kvality 50/50 a surový žĺtok z vajíčka z obchodu ani nehovorìm.Ale ok ....V dnešnej dobe len málokto si môže povedať že jeho deti niesu stále choré ale ak je to neùnosnè tak aj návsteva imunologickej ambulancie nemusí byť naškodu.Viem že moje deti brali acerolu keď boli malè .Deti z toho trochu vyrastù ale viem že dovtedy to stoji nervy ,peniaze atď.Moje tiez bývali chorè každý mesiac aj dva krát a ked su dve tak to chytì jedno od druheho.Teraz su dospele dcera berie preventan acut a tušim predavaju aj junior.Jej to pomáha.

wandaa

ja davam vita biosa, prirodne probiotika, z vytazku 20 byliniek, neobsahuje ziadnu chcemiu, uzivam ich aj ja so synom cca pol roka

5Petusik55

Moji známi dávajú deťom multivitamíny a gelik od FLP. Imunita sa im zlepšila a keď ochoria, ľahšie znášajú chorobu a rýchlejšie sa z nej dostanú. Tiež plánujem začať dávať môjmu synovi (9mesiacov), len bol ešte malinký na to

Gima

Med s citronovou štavou, pomáha pri kašli a sopli. Dalej štava zo zavaraných uhoriek, zavaraných rybičiek, zavaraných kukuričiek. Pitie acidofilneho mlieka - Acidofit z lekárne. Posobí na črevne bakterie. Biele jogurty Aktivia z Lidla.