Polovnici zabijaju gravidnu zver

Príspevok v téme: Polovnici zabijaju gravidnu zver
nepodplatitelny

Polovnici zabijaju gravidnu raticovu zver - jelenicu, srnu, moflonicu, danielku, diviacicu.

Jelenia ruja zacina od septenbra. To znamena , ze jelenica je od tohto casu oplodnena a zarodok sa hned vyvija. Preco ju teda zabijaju v seprembri , oktobri a dokonca este cely november ked ma uz plod viditelny a velky pomaly ako detska hlavicka? Pytate sa polovnici, kedy ju budete zabijat? No napr. ju nebudete zabijat a hotovo /neberte to prosim ako konecne stanovisko/.Co je na tom nepochopitelne?

Teraz k srne. Ruja je od jula. Cize zdrava srna je oplodnena, ma zarodok od jula. Je oplodnena srna a ma zarodok? Je, má. Bodka. Takze ju prosime nezabijajte!!!. Ano u srny sice prebieha tkzv. latentny stav, cize plod sa nezacne vyvijat okamzite po oplodneni. Je vsak preukazane, dokazatelne ze plod sa zacne vyvijat uz od novembra-decembra !!! co uvadza viac odbornych a vedeckych publikacii !!! A vy ju vtedy zabijate!!! Cize neschovavajte zabijanie srn za latentnu graviditu, ze vtedy sa moze!!! Je to podle a polutovania hodne!!! Zamyslite sa poriadne nad tym!!!

Zabijate srnciu zver v novembri a decembri, kedy je uz oplodnena a plod sa uz vyvija? Preukazatelne zabijate a zakon vam to dokonca umoznuje. Znovu opakujeme, zabijate preukazatelne oplodnenu, gravidnu zver jelenicu, srnu, danielku, muflonicu, diviacicu a budeme to tvrdit stale a dovtedy, kym sa nezmeni zakon, ktory to jednoducho zakaze. Bodka.

les

Zdravie zvierat

Zver v lese je bohatstvom celeho naroda a teda nas vsetkych !!!

preto

Poukazujme pravdivo na nedostatky v sucasnom polovnictve, ktore nadobudli nebyvaly rozmer!

Treba otvorene povedat, ze sucasne polovnictvo sa zvrhlo a je nacase iniciovat jeho zmenu!

nepodplatitelny

Zdravie zvierat

Pan polovnik, vysvetlite tu ludom na fore preco vy polovnici zabijajate preukazatelne oplodnenu gravidnu raticovu zver /zacnime jelenicou/ v septembri, oktobri, novembri ked je uz oplodnena a gravidna od septembra, zarodok sa hned vyvija a v novembri ma plod uz tri mesiace a je velky pomaly ako detska hlavicka?

LesLuky

nepodplatitelny, to akoze.malo byt urcene pre mna? Pretoze ja polovnik nie som. Len mi nie je lahostajne ako sa ludia v lesoch spravaju, aky bordel tam po sebe podazu zanechat. Ked to vidim, je mi do placu. Prirodu milujem a.je smutne ako si ju vobec ale vobec nevazime.
Asi ta to nebude zaujimat, ale tu peticiu som podpisal davno predtym, nez bola zalozena tato tema.
Prajem krasny zvysok dna.

nepodplatitelny

Pan polovnik vysvetlite tu ludom na fore preco polovnici zabijaju preukazatelne oplodnenu gravidnu raticovu zver - zacnime jelenicou v septembri, oktobri, novembri ked je oplodnena a gravidna od septembra, plod sa od oplodnenia hned vyvija a v novembri ma uz tri mesiace a je velky pomaly ako detska hlavicka?

LesLuka

Aj mnoho ludi, ktori navstevuju les, bud sami alebo so svojimi psami a spravaju pomerne nevhodne a hlucne. Plus im vyzbieraju pomaly vsetko, co sa da. Celkovo ludia by sa mali zacat spravat ohladuplne voci lesom a im obyvatelom. My tam ani ist nemusime. Len chceme. Oni tam zit musia. Je to ich teritorium. Aj ked to asi vela ludi nerado pocujte ci cita. Riesi sa len jedna strana mince. Velmi podstatna, ale stale len jedna strana.

Mesačný princ

Podľa mňa by mal byť aj človek systematicky regulovaný :D

Veď ničí všetko, čoho sa chytí - je to najväčšia pliaga tejto planéty!

les

Zdravie zvierat

veľmi veľa rokov som pôsobil medzi poľovníkmi, nechcem zovšeobecňovať, ale skúste im otvoriť mrazáky a sami uvidíte čím sú celoročne po okraj naplnené a to je jedno či je čas poľovania alebo hájenia. Drvivá väčšina z nich sú vlastne legálni pytliaci a strieľaju čo vidia a potom sa oháňajú kadejakými zákonmi, nepravdami, polopravdami. Ono v lese svedkov veľa nebýva takže sa dá všeličo vymyslieť a veľa tzv. poľovníkov a držiteľov zbraní psychotesty ani nevidelo. O poľovačkách z okien chát pred ktorými sú vysadené zemiaky a podobne by sa dali filmy natáčať www.aktuality.sk

Janettte

Preco?

Lebo polovnik zver nadmerne vyrusuje a stresuje, co vplyva velmi zle na jej zdravie /spolocne polovacky so psami, neohlasene polovacky- natlacky so psami, zabijanie pocas ruje, nezakonne chrapunske zabijanie srn, jelenov, danielov, muflonov v noci pomocou silnych svietidiel a infrapuskohladov ked su na pasi, pustanie psov zabijakov do dier na jar ked ma liska a jazvec mlade,zabijanie preukazatelne oplodnenej gravidnej raticovej a inej zvery, zabijanie ich mladat, chytanie do pasci, precesavanie a osvetlovanie lesov a luk svetlometmi terennych aut v noci za ucelom zabijania zvery, postrelenie zvierat kde zviera sa nasledne trapi, lieci zo zranenia alebo skonava v horuckach a bolestiach /pozri odstrelene celuste, odstrelenu papulu kde zviera nasledne nemoze prijimat potravu a takto sa trapi niekolko dni, tyzdnov az kym neskona/ a mnohe dalsie veci, ktore si povieme postupne, neskor.