Polovnici zabijaju gravidnu zver

Príspevok v téme: Polovnici zabijaju gravidnu zver
nepodplatitelny

Polovnici zabijaju gravidnu raticovu zver - jelenicu, srnu, moflonicu, danielku, diviacicu.

Jelenia ruja zacina od septenbra. To znamena , ze jelenica je od tohto casu oplodnena a zarodok sa hned vyvija. Preco ju teda zabijaju v seprembri , oktobri a dokonca este cely november ked ma uz plod viditelny a velky pomaly ako detska hlavicka? Pytate sa polovnici, kedy ju budete zabijat? No napr. ju nebudete zabijat a hotovo /neberte to prosim ako konecne stanovisko/.Co je na tom nepochopitelne?

Teraz k srne. Ruja je od jula. Cize zdrava srna je oplodnena, ma zarodok od jula. Je oplodnena srna a ma zarodok? Je, má. Bodka. Takze ju prosime nezabijajte!!!. Ano u srny sice prebieha tkzv. latentny stav, cize plod sa nezacne vyvijat okamzite po oplodneni. Je vsak preukazane, dokazatelne ze plod sa zacne vyvijat uz od novembra-decembra !!! co uvadza viac odbornych a vedeckych publikacii !!! A vy ju vtedy zabijate!!! Cize neschovavajte zabijanie srn za latentnu graviditu, ze vtedy sa moze!!! Je to podle a polutovania hodne!!! Zamyslite sa poriadne nad tym!!!

Zabijate srnciu zver v novembri a decembri, kedy je uz oplodnena a plod sa uz vyvija? Preukazatelne zabijate a zakon vam to dokonca umoznuje. Znovu opakujeme, zabijate preukazatelne oplodnenu, gravidnu zver jelenicu, srnu, danielku, muflonicu, diviacicu a budeme to tvrdit stale a dovtedy, kym sa nezmeni zakon, ktory to jednoducho zakaze. Bodka.

nepodplatitelny

Pozrite sa, ako brutálne, neeticky poľujú poľovníci na spoločných poľovačkách, na Slovensku je to podobné! Je to normálne, aby sa zver takto trápila, aby sa takto konali spoločné poľovačky? Kde je zdravý rozum???
-odkaz odstránený-

nepodplatitelny

Som rad, ze existuju cestni a charakterni ludia tohto statu, ktory sa neboja podpisat a povedat pravdu. Michal Andel, tvoj precizny a pravdivy clanok urcite otvori vela ludom na Slovensku oci.

normalny

Zdravie zvierat

Vazeni polovnici,

načo Vám je výnimka v zákone o veterinárnej starostlivosti, podľa ktorej ste skupina obyvateľov, ktorá môže beztrestne naplniť skutkovú podstatu týrania zvierat? Citajte tu:
michalandel.blog.sme.sk

alebo clanok: polovnictvo na Slovensku - 2 roky prihod a skusenosti od Michala Andela

ucitelkams

ucitelkams- urobit si statny znak Slovenskej republiky na vyrade zo zabitych zvierat dokazu len ludia vybocujuci z normalu. Hanobenie statneho symbolu v tejto podobe podla mna vykazuje znaky protipravneho konania a preto sa domnievam, ze bolo namieste podat trestne oznamenie na polovnikov.