Polovnici zabijaju gravidnu zver

Príspevok v téme: Polovnici zabijaju gravidnu zver
nepodplatitelny

Polovnici zabijaju gravidnu raticovu zver - jelenicu, srnu, moflonicu, danielku, diviacicu.

Jelenia ruja zacina od septenbra. To znamena , ze jelenica je od tohto casu oplodnena a zarodok sa hned vyvija. Preco ju teda zabijaju v seprembri , oktobri a dokonca este cely november ked ma uz plod viditelny a velky pomaly ako detska hlavicka? Pytate sa polovnici, kedy ju budete zabijat? No napr. ju nebudete zabijat a hotovo /neberte to prosim ako konecne stanovisko/.Co je na tom nepochopitelne?

Teraz k srne. Ruja je od jula. Cize zdrava srna je oplodnena, ma zarodok od jula. Je oplodnena srna a ma zarodok? Je, má. Bodka. Takze ju prosime nezabijajte!!!. Ano u srny sice prebieha tkzv. latentny stav, cize plod sa nezacne vyvijat okamzite po oplodneni. Je vsak preukazane, dokazatelne ze plod sa zacne vyvijat uz od novembra-decembra !!! co uvadza viac odbornych a vedeckych publikacii !!! A vy ju vtedy zabijate!!! Cize neschovavajte zabijanie srn za latentnu graviditu, ze vtedy sa moze!!! Je to podle a polutovania hodne!!! Zamyslite sa poriadne nad tym!!!

Zabijate srnciu zver v novembri a decembri, kedy je uz oplodnena a plod sa uz vyvija? Preukazatelne zabijate a zakon vam to dokonca umoznuje. Znovu opakujeme, zabijate preukazatelne oplodnenu, gravidnu zver jelenicu, srnu, danielku, muflonicu, diviacicu a budeme to tvrdit stale a dovtedy, kym sa nezmeni zakon, ktory to jednoducho zakaze. Bodka.

ucitelkams

Na zaklade vyjadrenia sefa polovnikov je odovodnene domnievat sa, ze takych polovnikov co ziskali polovny listok a zbrojny pas za uplatok je v Slovenskej republike pozehnane!

svetnenormalny

preboha ludia nech vam uz nesibe s tymi zvieratami.. tam sa starajte ci mate doma stastne deti a nie do zvierat aj tak su premnozene od vtakov az po medvede .... hrate sa tu na ochranarov prirody ale to ze si date cez tyzden k obedu masko to vas uz netrapi.....namiesto toho aby sme sa naucili byt k sebe lepsi tu budeme riesit nejake srny

Janettte

L93- ano. Karma pracuje. A bozie mlyny melu sice pomaly, ale stale. Kto robi zlo, zlo sa mu aj dostane. A polovnici (cest malo vynimkam) robia zlo aj prirode, aj zveri. Preukazatelne!

Aby sme boli ale korektni a objektivni zacnime hovorit o kladoch a zaporoch sucasneho pytliackeho polovnictva. Otazka je: vymenujte klady sucasneho slovenskeho polovnictva pre spolocnost a vymenujte zapory sucasneho slovenskeho polovnictva pre spolocnost.

L93

Ach jaj, ľudská hlúposť naozaj nemá hraníc... :-( som zhrozená... o to viac, že som už roky vegetariánka a neznášam akékoľvek týranie a zabíjanie zvierat... Ľuďom by sa malo vrátiť to, čo robia iným (aj zvieratám)...!

panna

Nepáči sa mi u poľovníkov, že lovia gravidné,dojciace, pridájajúce srny, lane, danielky, muflónky a ich mláďatá, ktoré cicajú a sú závislé na matke.

Poľovníctvo nemá byť o love gravidných matiek, pretože to už nie je poľovníctvo, ale násilníctvo a barbarstvo!

Nepodporujme takéto poľovníctvo v SR a rázne povedzme NIE!