nedokazem zit v realite

Príspevok v téme: nedokazem zit v realite
daska 87

nedokazem zit v realite , je niekto ako ja ? mozem sa snazit ,mozem sa zatinat kolko chcem , riesit veci kolko chcem , ja nedokazem zit v realite , som snilek , stale som niekde mimo sveta , pol roka som dokazala zit realitu ,ale musela som zacat brat lieky od znamej ..... ja to nedokazem................zatala som sa ,ze musim vnimat tento svet..... vydrzala som pol roka ....... milujem zvlastne piesne .... a nieco medzi nebom a zemou .... ja som mimo .... stale nieco snivam ... je niekto ako ja ?? zacala som este aj pit ... lebo neznasam tento svet ... aby sa mi zdalo vsetko krajsie ..pridem si .ze sem nepatrim ...vnutorne ma to taha niekde inde..... nechce sa mi riesit veci , ako ,musim ist nieco vybavit na urad , a ist so stadom !! NIE !!!! nechcem !!!!!! som osobita bytost !!! mam pocit ,ze som blazon ....... je niekto ako ja ,? prosim ? dakujem .. strasne sa trapim :(

Ipsik

A čo keď ocikáš o polnoci radiátor a radiátor ti vôbec netečie? Také veci sa stávajú bežným ľuďom a nie tie tvoje bláznovstvá.
P.S. Divné mi príde však to, že zahraničné celebrity majú vo mňa dôveru a vy vo mňa nie. P.S. 2 Ja si svoju robotu robím na sto percent, ale isto o mne aj tak pochybovať budete.
Ale ako hovorí klasik, s.ať na to. Nuž, neviem, ani genialita vám nie je dobrá. Wow, vy ste ale geniálni, ale v čom? V normalizácii? A zase som sprostý...

lLily

"nechce sa mi riesit veci , ako ,musim ist nieco vybavit na urad , a ist so stadom !! NIE !!!! nechcem !!!!!! "

no jo, tiez by som radsej brala nejakeho otroka, ktory by za mna vsetko vybavoval...

ak nemas ziadnu motiviaciu zit v realite, tak v nej proste zit nebudes...povinnosti su jednou z mala veci, ktore ta do nej dotlacia, inak nic, cize otazkou je "naco vlastne?"

Esperato

Ahoj Daska, pozri si typologiu osobnosti INFJ, ak si chceš byť istejšia, urob si MBTI test.

Daj vedieť ako si dopadla ;)

bububulu

tak si snilek, noa si taky typ, čo nad tym dumas, bud taka aka si, nebud niekýminým.
ked vieš urobiť hlavné veci v živote, tak ostatný čas možeš snivat- introvert, plno basnokov a maliarov bolo, zaoberaj sa niečim čo ta baví, prechadzky, podujatia, zvieratko, nie velryba nie si, normalny človek, nežer tie lieky,
busenie srdca, nepozoruj sa nestresuj, pozeraj komedie, usmievaj sa.
na ukludnenie, Vit B a iné- pangamin lekaren- to je droždie v tabletkach prirodne alebo priamo droždie.
si vynimočná

divocina1

ahoj aj mne robi realita obrovske problemy preto beriem pirulky od pana doktora a už to zvládam lepšie :-) chcela by som byť pekná kočka aj napriek tomu že som mladá vyzerám ako veľryba :-( čo už snád v budúcom živote sa nebudem hambit za seba

Ipsik

Ehm, ich habe dich nicht verstanden. Was hast du gesagt? Dass du Medikamente brauchst oder wie? Ja, es ist höchstwahrscheinlich.
Môžem si tu písať to, čo chcem a ty sa staraj o seba a o svoj biznis.
A ku zakladateľke témy, áno, máš recht, treba mať tento svet viac menej v paži. To je aj moja filozofia.

Ipsik

Ja to tiež tak robím, keď pôjdem na návštevu k babke, tak jej zvyknem ukradnúť lieky pod jazyk (nitroglicerín). Potom nemám také búšenie srdca. A tiež mi babka sľúbila, že keď sa čoskoro pominie, tak si môžem nechať jej náhradné zuby. Veľmi ma tým potešila, vidno, že ma má rada (aj keď ja ju veľmi nie).