Dokedy je clovek mladym

ajja1

0vecka človek sa niekedy pýta, že AKÉ má iné možnosti...niektorí ľudia si užívajú v mladosti spôsobom, ktorý je pre iných ľudí nepríťažlivý, k takému životu nech radšej deti nemajú, lebo tým ublížia hlavne svojim deťom, preto ľudia, ktorí nechcú, nemôžu mať deti alebo si myslia, že ich mať nemôžu nebudú svoj život spájať s niekym kto ich mať chce

0vecka

Moireal ak to mala byt reakcia n amna tak ja urcite niekoho kto nechce mat deti nesudim... je to na kazdom ako sa rozhodne.. mne len vadi ked ludia klamu sami sebe a ospravedlnuju svoje pohodlie tym ze inak to nejde

ajja1

tiež si to myslím, lebo aj keď je už starší, tak vnútri je to stále ten istý človek, len ho niekedy treba vyhrabať spod nánosov starostí a bolesti,
a že kto vynáša sudy a ešte aj súdi, treba si čo najdlhšie udržiavať dušičku mladú

Moireal

Ocividne mi potrebujes nieco vratit,inak by si pochopil,ze som odsudila iba take spravanie a nie celeho cloveka. Pozri sa na seba ako ty sudis ludi,ktori neplanuju deti. No a sme doma. :-)

ajja11

sa mi páčia chlapi, ktorí starnú no ako by som to povedala so cťou, mnohým pristanú aj tie šediny napr. Richard Gere nebolo to o tebe, ale o mne

0vecka

Moireal no nevim mne pride napr 60 rocny s nafarbenymi vlasmi strasne nevkusny. Ale ze by som ho nazyval primitivom to urcit enie

Moireal

Ja hovorim o tom ked to niekto prehana. A na druhej strane niekto na seba kasle. Zlata stredna cesta. Preto nechapem tvojmu komentu.