Prečo si muži berú ženy za manželky?

moj_nazor

Tak podla mna obidva prispevky pisala ta ista Kycera... je to jej styl, to je uplne jasne... asi si uz rano nepamatala, co pisala vecer... stara babka je to uz

velky_omyl

Tu ide o to, že pindá a nadáva ľuďom, keď si niekto dovolí jej nick zneužiť. Keď sa tomu chce vyhnúť, nech sa registruje. Len potom, už nebude môcť za to nadávať.
Alebo mi vieš povedať, ktorá z tých dvoch je pravá?

Kycera
10.03.2017 19:11:33
Daardoor
Chlapče, máš to úplne pomýlené. Zmyslom manželstva nie je, aby si TY mal "lacný a pravidelný sex." A každý človek predsa časom starne, tak nemôžeš od svojej manželky očakávať, že bude v 50tke rovnako atraktívna ako v 20tke. Či ty vari budeš ?? Zamysli sa nad sebou a nepíš hlúposti ! Kúp si umelú Anču a tá bude aj po x rokoch stále rovnaká, nestarnúca... teda, pokiaľ ju neopotrebuješ a nezničíš. Ale na to, aby si mal skutočnú ženu, si zjavne ešte nedospel.

Kycera
11.03.2017 08:31:41
A teraz Ti PRAVÁ KÝČERA napíše to, čo tu ešte nikomu nenapísala. Si CHUDERA! Poľutovaniahodný tvor, kt. má psychický problém. Mala by si vyhľadať odborníka, lebo sa rútiš do záhuby. A tá časom PRÍDE! Ver, či never, ale na moje slová dôjde. Vždy dochádza!!! Radu máš grátis, palmáre nežiadam.

a_dr1a

Akoze mate vsetko v hlavach komplet? Neregistrovani pisu o zaregistrovani sa :D
To uz neviete co si mate vymysliet aby ste si mohli imaginarne "kopnut"?? Vsak to je kazdeho osobna vec. Nie je to o tom ze sa niekto nevie pr.zaregistrovat. Ja som chodila na jedno diskusne forum roky a ked bola podmienka povinneho registrovania, tak som tam prestala chodit. Tiez tu prispievam ako neregistrovana. Pred rokmi ked moj nick zacal zneuzivat iny uzivatel, tak som sa zaregistrovala. Iba preto. Ale malokedy sa mi chce prihlasovat a pisat takto. Proste napisem zareagujem na co chcem a kedy chcem a zas som real.

fun

No to je ale sranda... "prava" Kycera nadava tej "nepravej" :))))
Davno som sa takto dobre nezasmiala... Ked ta "prava" je taka blba, ze si ani prezyvku nevie zaregistrovat... jedine co vie, je poucat a nadavat druhym a hrat sa na vseveducu

registracia

Kycera
11.03.2017 08:31:41

Ak ty si pravá Kycera, tak sa registruj. Alebo je to na teba už príliš technicky náročné?
Potom tu už nebudeš musieť ľuďom nadávať do chudier (a pritom ani netušíš, či za tým nikom skrýva skutočne žena). Keď si niekto povollí "zneužť" tvoju prezývku. Ona totižto nie je v tvojom oficiálnom vlastníctve na tomto servery.
Easy to solve.

P.S.: Pokojne tento akoženick zneužite, nemám k nemu žiadnu citovú hodnotu.

432t

...autor ty si debil...to sa na takuto kravinu neoplati reagovat....zite si ako chcete....plytko alebo plnohodnotne...

Kycera

@ Kycera
10.03.2017 19:11:33

Daardoor
Chlapče, máš to úplne pomýlené. Zmyslom manželstva nie je, aby si TY mal "lacný a pravidelný sex." A každý človek predsa časom starne, tak nemôžeš od svojej manželky očakávať, že bude v 50tke rovnako atraktívna ako v 20tke. Či ty vari budeš ?? Zamysli sa nad sebou a nepíš hlúposti ! Kúp si umelú Anču a tá bude aj po x rokoch stále rovnaká, nestarnúca... teda, pokiaľ ju neopotrebuješ a nezničíš. Ale na to, aby si mal skutočnú ženu, si zjavne ešte nedospel.

@ A teraz Ti PRAVÁ KÝČERA napíše to, čo tu ešte nikomu nenapísala. Si CHUDERA! Poľutovaniahodný tvor, kt. má psychický problém. Mala by si vyhľadať odborníka, lebo sa rútiš do záhuby. A tá časom PRÍDE! Ver, či never, ale na moje slová dôjde. Vždy dochádza!!! Radu máš grátis, palmáre nežiadam.

Anthuria

Som sa zastavila, ale uz len strucne, lebo vela hodin.

Ludia ste tu asi mladi a mate mylny dojem,ze budete zit vecne a zdravi.
Niektori pripustite,ze pride smrt,ale to je dalekooo a vobec,naco na to
mysliet,ze?

Ibaze, malokto zaspi a v spanku zomrie. Vraj,taku smrt si treba zasluzit:D
Skor je to tak,ze sa priplazuju choroby, tlak, cukor, pecen, artritida, artroza,
sedy zakal-zeleny, Parkinson ci Alzhaimer. Vtedy vas bude voda drzat nad vodou.
Zelam pomale starnutie.

Kycera

Daardoor
Chlapče, máš to úplne pomýlené. Zmyslom manželstva nie je, aby si TY mal "lacný a pravidelný sex." A každý človek predsa časom starne, tak nemôžeš od svojej manželky očakávať, že bude v 50tke rovnako atraktívna ako v 20tke. Či ty vari budeš ?? Zamysli sa nad sebou a nepíš hlúposti ! Kúp si umelú Anču a tá bude aj po x rokoch stále rovnaká, nestarnúca... teda, pokiaľ ju neopotrebuješ a nezničíš. Ale na to, aby si mal skutočnú ženu, si zjavne ešte nedospel.

full_servis

Aby im robila full servis: varila, prala, žehlila, starala sa o deti a domácnosť, potom aby mali večer koho do postele a ked ho už omrzí ešte zbehne za milenkou. Jediného starosť chudáčika je ísť do práce - ťažký život chlapa.