Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Opuchnute pysky

Príspevok v téme: Opuchnute pysky
Prosimpomozte

Prosim mam iba 11 rokov tak ma prosim tolerujte . Ešte som nedostala menstruaciu. V Štvrtok som mala v škole take nepohodlne nohavičky. Začali ma svrbiet pysky. Nemohla som to vydržať. Na ďalší deň večer sa mi pysky zväčšili. Išla som sa osprchovať v sobotu rano. Zmenšili sa a potom ked som zaspavala tak to svrbelo. Práve teraz som videla že tam mám aj niečo biele . Ako keby ste tam mali zosulany toaletný papier ale to nieje to. Poradte mi čo to moze byť. Mame sa o tom bojim povedať. Prichádza mi memstruacia??

Prosimpomozte

DobryJa den tych kvasinok som sa zacala zbavovat kokosovym olejom ale stale mi nesedi tá spojitosť ako neviem či to tam mala vždycky ale ako mate pysk ni tak z neho sa ťahá ku okraju nejaká neviem ako to nazvať časť ako keby to tam bolo niečím spojene neviem ako to povedať. Nebolí to ale ked na to zacnem z celej sily tlačiť tak tam niečo stipe ale slabo ako sa toho zbaviť ?

suritt

Akébto je teraz?
Ak sa to nezmenilo alebo zhoršilo napíš mi podrobnosti na mail:
zdravotnicazavinačcentrum.sk
poskytnej možnosti, ako sa toho zbaviť
otázky intímneho charakteru nebudem predsa dávať na pranier verejnosti...
dôvera...!!!

Miska9876

Určite choď za maminou, nemáš sa čoho báť, je to úplne normálne ... A uvedom si že keď to budeš odkladať bude sa to iba zhoršovať, samo sa to nevylieči ... Neodkladaj to zbytočne, čím skôr sa s tým niekomu zdover a ver tomu že aj mamina bude rada že si sa jej zdôverila a že ti bude môcť pomôcť - veď pre ňu je tvoje zdravie prvoradé.

Prosimpomozte

Pomozte mi ešte s jednou vecou z ktorej som skoro omdlela skrabe to strašne a ten pysk mi zarasta bojim sa !

Jankobeleny

Ved ked jej to nepovieš tak uvidíš ked ťa chytí taká infekcia že môžeš aj zomrieť
Ved vtedy budeš mať nízke sebavodemie pred matkou
Ved len čakaj a rozhoduj sa kedy jej to povieš