Som veľmi chudý

Príspevok v téme: Som veľmi chudý
Baxter

Veľmi vás prosím o radu.
- mám 14 rokov
- 174 cm
- váha 46,3 Kg
- som 3. najchudší z triedy. Zvyšný dvaja jeden je vysoký a druhý má 142 cm výšku má nejakú poruchu
- jem veľa. Šk. Obedy+domáce obedy+svaciny+vecera+užívam doktorkou predpísané NutriDrinky
Na zaciatku mesiaca som mal 46,3 Kg bez oblecenia ráno vyprázdnený nenajedený. Ešte sa vam ozvem na konci mesiaca.
Nejdem spomínať vsetky informácie. Text už je aj tak dlhý. Ak by vás zaujímalo pýtajte sa. Predom ĎAKUJEM

pedag

Ja pijem pravidelne pivo Šariš a stačí, aby som niečo zjedol a už sa to na mňa nalepí. Len neviem, či máš na to vhodný vek, aby si započal kariéru mladého alkoholika, ale asi nie, že?

Fullhd

Jes zle....rano si daj mlieko a ovsene vlocky...na obed kuracie prsia...tvaroh a tak.....ale je to aj genetika...ked mas byt chudy budes chudy do konca zivota...genetiku neodrbes...kamarat sa nikdy v zivote nedotkol cinky,sedi za pc v praci,doma a ma pevne ruky,siroke ramena,prsia...

Domino_SN

Tiež mám s tým problém, mám 23, 185 cm a 65 kg už dlhodobo rovnako, športujem, nesedím doma, jem v podstate v práci obed, a na večeru si robím nejaké rýchlovky, a medzi tým sladkosti a somarinky, a nepriberiem nič

Tomas12345

Mozes mat problemy so stitnou zlazou, kazdopadne povedz co vsetko jedavas povedz svoj typicky jedalnicek. Skus jest pangamin a pecivo z toho sa pribera a skus posilovat v posilovni narastie ti svalova hmota a teda aj priberies na vahe.