Dcera si striha chlpy v ohanbi

Príspevok v téme: Dcera si striha chlpy v ohanbi
Hojka335

Ahojte! Prave sa stalo nieco co som necakala... moja 12 rocna dcera sa ako kazdu nedelu sprchovala a ja som ju nacapala ako si striha chlpy v ohanbi... nie moc a ona mi na to povedala ze nech vypadnem a ze si to zastriuje iba aby to netrcalo zo spodneho pradla a nezasahovalo do vaginy! Dala som jej facku s noznicky zobrala. Co mam s tym robit? Ako ju od toho odhovorim?

KimmyCA

Inák ešte niečo pre Hojku: ja nechápem prečo žiadaš od ľudí, aby k tebe reagovali vecne a bez urážok, keď sama toho akosi nie si schopná, ako si opísala už hneď vo svojom úvodnom príspevku... namiesto toho, aby si svoju dcéru vypočula a povedala jej niečo v zmysle "chápem ťa, prečo to možno chceš robiť, ale poďme sa o tom porozprávať", tak ju za to že ti vysvetlila svoj dôvod ešte sfackáš (otázka pomimo: sú vôbec telesné tresty detí na Slovensku ešte povolené? Len sa pýtam, neviem ako to tam teraz funguje). Čiže sama si predviedla, že problémy nevieš alebo nie si schopná riešiť inak ako agresiou a násilím a dominanciou silnejšieho, ale tu na fóre očakávaš, že sa ľudia s tebou budú vecne a "bez urážok a napádania" baviť (zato ale ty svoju dcéru napádať môžeš). No normálne by som povedala niečo ako zamysli sa nad sebou, ale v tvojom prípade to bude bohužiaľ asi bezpredmetné, pochybujem, že máš na to dostatočné schopnosť sebareflexie, spätnej vezby a prímania kritiky.

ANGEL-DEMON

facku by si si zaslužila ty..! čo si mysliš že dosiahneš? jedine to že ta bude neznášať...
uprava, holenie, intimnych partii je bežná,..sme v 21 storočí, sa zobud... už nelezieme po stromoch... su aj dnes ženy ktoré sa absolutne neholia že chodia ako gorily, možno ty patríš medzi ne...
ale tvoja dcéra si ajtak urobí po svojom...
alebo jej budeš robiť každy den obhliadku intimnych partii, ..??!!

Mesačný princ

Hojka335 - neviem prečo si deti robia aj ľudia, ktorí vôbec nevedia ako sa majú k deťom správať...omg

merta

Kolko deti by sa dalo ochranit? pred sialenymi rodicmi a matkami ako ty. zaujimave je ze tento fakt kolko rodicov by nemalo mat dieta vo vychove, lebo viac mu skodi ako pomaha, to nikto neriesi?!

Asik

Hojka to ze sa ty neholis je tvoja vec, ale tvoja dcera je tak isto ako ty osobnost tak ju nechaj sa prejavovat a nezasahuj jej do intimity.Asi ma na to dovod ked si to zastrihava, inak tiez som zena a pokial mam dlhsie chlpky a ked mam menzes ze mam vlozku, tak niekedy mi to chlpky taha nebodaj sa prilepia navlozku poviem ti no nic prijemne to nie je.Aj preto je dobre si to zastrihavat ako aj holit.Dcera sa prezlieka na telesnej mozno maju aj plavaren je vo veku kedy dospieva hanbi sa.Skus sa s nou pekne porozpravat a urcite jej nechaj sukromie pri kupani.Ci to aj ona tebe lezie do kupelky?

IvkaGat

Mám 11 ročnú osvojenú dcéru , tento rok bude mať 12 rokov , povie mi všetko , pýta sa na veci , ktoré nechápe , čo sa týka intimity , poviem ti nedovolila by si mi povedať vypadni , zjavne máte komunikačný problém a nemá v tebe dôveru akú by mama a dcéra medzi sebou mali mať , a kebyže nastane takáto situácia , ešte by som jej sama tie nožničky priniesla , nie sme opice , deti sa vyvíjajú skôr ako kedysi a viem si predstaviť , že je to maximálne diskomfortné pre dievča v tak citlivom veku , možno sa hanbí , keď sa prezliekajú na telesnej , možno sa jej na to dotazovali , vieš vysvetlila ti dôvod , ty ako matka by si ju mala chápať a pomôcť jej , vysvetliť , nie sfackovať a zakázať , ako keby robila niečo ilegálne , preboha strihala si len chĺpky , ktoré sú jej nepríjemné ... aj mne to vadilo , keď som mala 13 je to nechutné ...

Hojka335

Je to dieta a nie ziadny adolescent aby mala sukromie? Keby mala 18 pochopim ale 12!? A potom preco je tolko deti zneuzivanych... podprsenkami aj ked maju uz vacsie prsia ich akurat provokuju! Kolko deti by sa dalo ochranit...

ivetka19

Hojka, proti prirode si ty :-D . Nebodaj aj pazuchy a nohy mas chlpate .. Ci to sa uz zrazu holit moze? Nie sme v 80tych rokoch, aby boli zeny chlpate jak opice! Dcera nerobi nic zle. Facku by si si zasluzila akurat tak ty, ze ju nenechas dychat a mat prirodzene sukromie. Ale kludne si pokracuj v takej vychove,alej chces,ale dosiahnes tym akurat to,ze ta dcera bude neznasat