Dcera si striha chlpy v ohanbi

Príspevok v téme: Dcera si striha chlpy v ohanbi
Hojka335

Ahojte! Prave sa stalo nieco co som necakala... moja 12 rocna dcera sa ako kazdu nedelu sprchovala a ja som ju nacapala ako si striha chlpy v ohanbi... nie moc a ona mi na to povedala ze nech vypadnem a ze si to zastriuje iba aby to netrcalo zo spodneho pradla a nezasahovalo do vaginy! Dala som jej facku s noznicky zobrala. Co mam s tym robit? Ako ju od toho odhovorim?

KimmyCA

Hysterická mater. Preboha. Toto je vážne skutočná téma? Nie je to fake, ako tu už ktosi napísal? Myslím že v záujme znormálnenia tohoto fóra by bolo dobré, keby tu bola povinná registrácia, prípadne keby sa tu zjavovali IP adresy všetkých prispievateľov. Potom by sa nemohlo stať, že sa tu všelijakí úchyláci budú odbavovať takouto a podobnými falošnými a chorými témami.

V nešťastnom prípade, ak je toto predsa len skutočné, tak naozaj veľmi a úprimne ľutujem tvoju dcéru. Mať takúto hysterickú mater ktorá ju fackuje sem-tam len preto že sa zjavne nevie ovládať a má problémy so sebakontrolou, racionálnym správaním a uvažovaním, ktorá nerešpektuje ani jej základné práva ako človeka a nedáva jej možnosť na zdravý psychický vývin (viď komentár typu "pokiaľ bude pod mojou strechou, bude skákať tak ako jej ja pískam", ako keby to bola nejaká vec a nie bytosť ktorá má sama nejaké city, potreby a myšlienky)... to musí byť fuška pre to dieťa, ktoré sa ešte len vyvíja a určite mu to neprospeje do budúceho života.

Ivana_T

Dobrý večer,
ja mám 14 rokov a tiež si strihám chlpy už takmer 2 roky. Jednoducho to inak nešlo, nakoľko mi tiež bolo trápne ak trčali spod nohavičiek a robíme to v triede všetky, lebo by bolo dosť trápne sa prezliekať na telesnú. Moja mama o tom vie, dozvedela sa to náhodne ale prijala to. Mne do kúpeľne mama nechodí, bolo by mi to už dosť trápne. Ak aj niečo potrebuje z kúpeľky keď sa kúpem, alebo odo mňa z izby tak zaklope. Môže to byť nepríjemné aj vašej dcére. Mám spolužiačku, ktorej do kúpeľky lezie aj otec a ona je z toho celá vystresovaná.

merta

ze proti prirode..paneboze, to ze su na svete atrapy ako ty, to je proti prirode! ako sa mozes takto chovat ku svojmu decku? uz sa prosimta viac nerozmnozuj!

merta

Ak to nieje fake tak je mi luto tvojej dcery, ze ma tak prijebanu matku.
Boh musi strasne milovat jebnutych ludi, ked ich stvoril tak vela.

Hojka335

Holit?? No fuj! Proti prirode, nikdy som sa neholila a je mi dobre aj mojmu priatelovi to vyhovuje... a je to moja dcera!! Kym bude pod mojou strechou a nebude jej 18 budem jej liezt do kupelne kedy chcem! A normalne ju nefackam ale za hento si zasluzila!

Asik

To ako vazne toto ze facka?Co si za matku preboha fackat vlastnu dceru.Mala si sa s nou pekne porozpravat vysvetlit jej zenske veci pokial jej vadi ochlpenie nevidim problem nech si to zastrihava casom si to aj tak bude mozno holit.A chodit jej do kupelky ved uz je velka mala by i respektovat jej sukromie intimitu a nie lozit jej do kupelne ked je sama.Popripade ak je tam dlho zakric ze ci je vporiadku co tam tolko robi a hotovo.