chcem byt niekym inym poznate to?

Ipsilon

Ešte ma to tuná drží:-) Len premýšľam a hovorím sám so sebou, že čo mám ešte spraviť. Treba mi ešte poliať mucholapky, viem, že aj moja ex čosi pestuje, že vraj nejaké kaktusy. Neviem, od čoho závisí tá orientácia, resp. dezorientácia? Musím pohľadať vo Freudovej psychoanalýze:-)
www.google.sk:

Ipsilon

Nie, ja to neberiem osobne. To by som bol špatný entertainer, resp. ešte trápnejší ako doposiaľ a o to by mi predsa nemalo ísť:-)
"Tliachanie" - potešilo:-) Ďakujem.

Moireal

Jatt, ved sa pochval,co take si uz pre svet vytvoril a vytvaras. Ved ked ked budes v ucebniciach,mozes uz teraz konkretne napisat,co si dokazal. :-) Neboj sa,nezavidim ti,len nemam rada neurcite tliachanie.

Ipsilon,nemusis si vsetko brat osobne,podla mna to Jatt na zaciatku myslel vseobecne a ja s nim suhlasim. V puberte som aj ja chcela byt niekym inym.

Ipsilon

Nič, majte sa, idem pokecať s bráškom. Vrátil sa z jednej západnej krajiny tak som zvedavý, akým vtipom ma poteší. Zatiaľ mi povedal len také, ktoré nie sú publikovateľné. To, že si ich aj pamätám, je pekná vlastnosť, resp. schopnosť:-)

Ipsilon

Nuž, už len napíšem túto vetu a končím, lebo brat si požičal moje okuliare.
Čiže póóóme my pekne na to a začnime sa pekne vyjátrovať k
pretmednej temé aliás topiku (po našom).
Našim témou je: vjem biť niekým iným, tiež to nepoznáte?
Nuž, ja vám nevjem. Aj to poznám, aj to nepoznám. Závisí to najmä od izbovej teploty, lebo keť som zrmsnutý, tak vtedy veľmo nedokážem pisaťi, ako tomu bolo po mynulé dni.
Tak asik tak.

Ipsilon

Ináč, ja som túto tému nezaložil, aj keď je v nej použitý môj starý nick. Nemám dôvod klamať. Ďakujem za spätnú väzbu, lebo tú jednu krátku vetu tak vnímam. Ako hovorí jeden z diskutujúcich - nejak tak:-)

Ipsilon

Jatt, nemám vážne nič proti Vám a robte tak, ako uznáte za vhodné. Viem, máte za sebou štúdia a podobne. Verte mi, ja tiež nie som blbý, ale čo ja viem, ja sa Vám vyjadrujem trochu voľnejšie. Nechcem Vám nič vyčítať, milý Jatt, ale Váš štýl vyjadrovania je veľmi náročný pre bežné publikum. Tuná to treba brať trochu tak, že máte pred sebou publikum a oni na Vás pozerajú, aj keď len vo virtuálnej realite, ale to už je iba krok ku skutočnej realite, preto semka rád chodievam. Jednoducho len tak, dám nejaký fór a tak, aby som tým ľuďom trochu pomohol, aby sa zasmiali. Ja nemám nič proti dejepisu, keď sa do neho dostanem, tak potom možno budem rád, resp. mi to potom už bude aj jedno:-) Nič, trochu som Vás ošacoval, ale to je asi také isté, ako keby hodnotil punk-rocker popovú pesničku. V poriadku, ak som nič nedosiahol, tak je to moja vec a Vaša interpretácia môjho života, ale do neho Vás aj tak nič nie je, milý Jatt-e.