chcem byt niekym inym poznate to?

Kycera

Dievča, dievča,
kašli na pocity, láska to spraví... : D Ostaň Ty len tým, kým si!
Svet potrebuje rôznych ľudí, aj Teba! No ak si otvorila predtým počítač a začítala si sa do nesprávnej osoby, tak sa Ti ani nečudujem, že máš pokazený deň. Začni čítať Ipsika a hneď ho budeš mať! : )

Pre Jatta

A ja som skorej vynasla ziarovku ako Edison dokonca som ju aj zostrojila :) aj liek na rakovinu som objavila a to mi bolo len 6 rokov :) hej na fóre mozme byt kymkolvek že Jatt :) co tak si bud 1. Nevymyslat alebo 2. Si svoje uspechy nechavat pre seba alebo pre tvojich blizkych :) (no ak im tvoje vychvalovanie uz neleze na nervy samozrejme).

Pre Jatta

Jatt pise sa mojich prispevkov a nie mojích ci ako bola ta veta ale jedoducho dlzen tam byt nema takze asi nie si az tak dokonaly akym sa tu neustale opisujes :) typicki namysleni ludia ktori si myslia ze mat 5 vysokych je vsetko :) ako ja lutujem ze mam vysoku, zbytocna strata casu. V podstate co som stretla ludi tak najnormalnejsie som sa rozpravala s tymi co vs nemali lebo mi neprisli taki ako Jatt ze vsetko vedia ze su dokonali atd. A hej nahlas moj prispevok kedze pravda sa tazko pocuva :) v jednej teme si pisal ze zvazujes nad opustenin tohto fóra, potesil by si vela ludi :) #byvalyInteligent

meno neni

Nechapem jak mozte chcet byt niekto druhy. Nechapem jak si mozte zelat zobudit sa ako iny clovek... Nikto ani nic vam nema co branit zit si podla seba ani stat sa tym kym chcete byt.. ale to je tazsia cesta ako cakat ze raz mozno pri rannej hygiene bude na vas zo zrkadla cumiet ten clovek ktorym sa tuzite stat.......

Ipsilon

Nuž, to by sa mi isto nepodarilo, tak sa do toho ani radšej nebudem púšťať:-) Čo ja viem, čo ma to napadlo, že som si len tak šrajbol, čosi od veci:-) Ale zvyknem to robiť na relugérnej báze tzv. extravertovanej persóny s pofidernou štruktúrou temperamentu, etc.

Jatt

Ipsilon - 21:14:13

"ak som nič nedosiahol, tak je to moja vec a Vaša interpretácia môjho života, ale do neho Vás aj tak nič nie je, milý Jatt-e."

Pokiaľ tvrdíte, že svojími príspevkami narážam na Vás a Váš život, bolo by vhodné, keby ste toto Vaše tvrdenie podložili citáciou častí mojích príspevkov.

Ipsilon

Thank you for your Gift card:-) Dnes sa nemám nejako k činu, pravdu povediac. Niečo by som možno aj vymyslel, ale neviem čo:-) Už je so mňou off, for today.