Moja dcera mi hovori ze ma nenavidi

Príspevok v téme: Moja dcera mi hovori ze ma nenavidi
Kristina1818

Mam problem so 16 rocnou dcerou. Vzdy som sa snazila aby sme boli ako kamaratky . O vsetkom sa rozpravat a doverovat jedna druhej. Moj manzel vravi ze som urobila vo vychove velku chybu. Snazila som sa ju pustit na party, s kamaratmi, ci nieco chcela vsetko sme jej dali vela sa rozpravali,ale nasla si zle kamaratky,zacala fajcit,chodit poza skolu, prepadat. Ja neviem co robim zle ci je to ozaj tym , ze ju vsade pustim kde chce , ma vsetko co chce . Ale cele dni bud travi na mobile a jej fb s pisanim si s kamaratmi,alebo vonku. Ale teraz som jej povedala ak si neopravi znamky a za tie pozaskoly ma zakaz diskotek mi zacala skaredo rozpravat. Ako ma nenavidi ze som najhorsia matka na svete ze nenavidi celu rodinu a rozne ine skarede slova ma dost zabolelo. Naozaj by som jej dala aj modre z neba lubim ju stale sa s nou rozpravam ale ona ma nenavidi ze jej nicim zivot. Strasne ma to zranuje. Mam este dalsie dve deti ale s nimi taketo problemy zatial nemam.

Marosko-n

Asi si nuvedomujete čo napísané je v Biblii.Cti si otca i mamu, deti starajte a vážte si rodičov, majte úctu k nim.
Myslite si že to somár napísal ?
Je to historická skúsenosť.
A čo ste nová mládež múdrejší ako celé dejiny ľudstva ???
Preto ,keď si neviete rady s pubertou mládeže, treba ju naučiť čo má v živote skutočnú cenu. A občas výchovné pozauši neuškodilo nikomu, lebo to bolo od rodiča, ktorému jedinému na svete záleží na svojej dcére.

mokriska

s casti je to tvoja vina, nemala si ju vsade pustat. ma este malo rokov a vobec sa necudujem tomu, ze teraz v puberte tak vyvadza.

paulara

je v puberte, bolo jej vsetko dovolovane a teraz zrazu prisiel zakaz, tak sa to musela nejako odzrkadlit. len to musis vydrzat a nepustit ju!!

lubby

v puberte je to normalne...ked bude strasia tak ju to bude aj mrziet uvidis...ale hlavne teraz nepovol... o par rokov ti bude za to vdacna, ze si ju nenechala si robit co chcela a zalezalo ti na tom aby si dokoncila skolu...

poradim38

Akoze a ty spis alebo co??????? Ved ti ta tvoja dcerenka skace po hlave a zachvilu ta zacne este dirigovat........ este aby si nedopadla ako moja kamaratka jedna, co ju vlastny syn z bytu vyhodil na ulicu....... a mal 20 rokov co by uz mal mat rozum........ treba urcite bitku, to je zatial asi jedine riesenie, vidis ze kecacky a rozpravanie nepomaha, co chces este riesit s nou.... na pubertiakov treba zdvihnut ruku nech sa uvedomia co maju....... nebude ti predsa skakat po hlave....a ked nepomoze tak urcite psycholog......

Princess-na

Maroako-n
Tvoj názor je tiež dosť hrozný fyzickou silou by sa to riešiť určite nemalo .

Nechápem takích ľudí ktorí toto využívajú pretože ja som bola v Tom veku rovnaká síce som nefajčila a ani nefajčím ale tiež som mojej mame pár krát povedala že ju nenávidím a pod.ale tak to bola iná situácia, pretože ona si to zaslúžila pretože prekrúcala pravdu, očierňovala ma pred rodinou, fyzicky ma trestala a to tak, že som mala modriny ale tak z jednej strany som ju chápala ale z druhej strany si myslím, že vychovávala a zle a ešte že mám vlastný mozog a vlastné myslenie :) pretože ako ona by som nechcela byť. Síce ju mám rada ale správanie má rovnaké teda až na to že takto sa ku mne správať už nemôže. Ale každopádne nezakazuje jej všetko, pretože to bude ešte horšie a ani sa jej nevyhrážaj, pretože jej to znechutíš ešte viac... Skôr ju skús nejak motivovať vyber si nejaký darček čo by chcela a povedz jej že keď si to opraví tak to dostane. Proste vždy je lepšie ju nejako motivovať ako sa vyhrážať. Alebo fyzicky týrať ako to tu napísal niekto nižšie. dúfam že som ti pomohla

Marosko-n

Každá 16-ročná by zasluhovala priadne po zadku !!!
Keby moje dcéry matke v tom veku niečo zlé povedali, tak by dostali výprask alebo vyhadzov !!!
Kde máte otca čo leňoší darebák, mal urobiť s dcérou poriadok !!!
Je to jeho výchova !

Kliui

Ahojte ja mam 12 rokov a chovám sa tak stále som v puberte a dnes mi mama povedala ze už 2noc rezignuje síce neviem co to známena ale není mi to jedno. Môj prípad je taky: chcem psa a rodičia mi ho nechcú kúpiť povedala som im ze sa podrrzem že ich nenávidím ale to ze mi dali zakazy ma donútilo chovať sa ešte viac zle