Trápia vás suché a popraskané päty? Pomôžeme vám

Táto diskusia patrí k článku: Suché a popraskané päty - ako si pomôcť?
Suché a popraskané päty - ako si pomôcť?

Popraskané päty sú problémom, ktorého je veľmi obtiažne sa zbaviť. Môžu byť poriadnou estetickou, no čo je horšie, takisto veľmi bolestivou komplikáciou. Poradíme vám, ako sa s nimi vysporiadať.

Jovanka

KVALITNA KOZMETIKY POMOZE URCITE ... MANZEL MA BRUTALNE SUCHE TVRDE PATY AKOZE SKORO STALE... SKUSILI SME MEDOVE MASKY, LEVANDULOVE ZABALY A AJ ECHINACEOVOCITRANOVY PEELING A NIC NEJAK NIE JE TAK DOBRE AKO STARA ZLATA MODRA NIVEA Z NOTINA

Sabinka112

Ja používam krém+ túto brúsku enywey.com a päty mám pekné po celý rok :) Krém si budete musieť vyskúšať asi každá sama,mne zapasoval až 4tý čo som skúšala :)

lenockaaa5

Na tvrdé a suché päty vyskúšajte náplasti od spoločnosti Correctyol. Foot Heel Patch je hydrogélová náplasť určená na bežnú a intenzívnu starostlivosť o chodidlá. Náplasť pomáha odstrániť zrohovatenú kožu z päty a chodidla v dvoch krokoch, čím udržuje kožu hladkú.
Viac info: www.naplastiplus.eu

imka13

@spilba: Poznám tento problém veľmi dobre! Taktiež ma dlho trápil, no už som mu konečne dala zbohom. Začala som používať krém Ureagammu, ktorý obsahuje 10% urey (tá zložka super hydratuje nohy). Odporúčajú túto masť hlavne diabetikom, ktorí mávajú ochorenie diabetická noha ale môžu ju používať aj zdraví ľudia a preto som si ju zakúpila i ja. Vyskúšaj vymeniť masť, možno ti fakt nejaká iná pomôže!

Rybieta10

spilba - a aký krém teraz používaš? Možno to bude o kréme, že používaš nevhodný, hm? Chodíš na pedikúru?

Wera7

mne pomohol na popráskané päty celkom obyčajný peo astrid krém za cca 2,20 z notina a celkom pekne sa to hojilo a potom som ich začala krémovať xera kalmom relipidačným krémom a už našťastie nemám problém ;)

spilba

Pekný deň, Ahojte všetci!

Vidím, že tu už riešite rôzne problémy so suchými chodidlami a popraskanými pätami. S mojím problémom som sa rozhodla tiež sem prísť a pevne dúfam, že mi pomôžete. Mám už dlhodobo s týmto problém a to si každý deň krémujem nohy. Čo mám robiť? Ako sa tej suchosti zbavím?

Poraďte prosím niečo účinné!

Som z toho už zúfalá!!:-(:-(

mayka

u nás doma jednička na vysušenú a podráždenú pokožku je bepanthen . Používame ju celá rodina. Od syna na zapareniny až po suché ruky, ústa a pokožku pre nás dospelých.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.