Trápia vás suché a popraskané päty? Pomôžeme vám

Táto diskusia patrí k článku: Suché a popraskané päty - ako si pomôcť?
Suché a popraskané päty - ako si pomôcť?

Popraskané päty sú problémom, ktorého je veľmi obtiažne sa zbaviť. Môžu byť poriadnou estetickou, no čo je horšie, takisto veľmi bolestivou komplikáciou. Poradíme vám, ako sa s nimi vysporiadať.

mayka

u nás doma jednička na vysušenú a podráždenú pokožku je bepanthen . Používame ju celá rodina. Od syna na zapareniny až po suché ruky, ústa a pokožku pre nás dospelých.

gastanko2016

ja používam na popraskané päty bepanthen care. Osvedčil sa mi hlavne na popraskané ruky v zime, tak som ho vyskúšala aj na päty a pomohol.

gastanko2016

ja chodím s týmto problémom k pedikérke a okrem toho raz do týždňa použijem pemzu a poriadne si nakrémujem nohy bepanthenom care.Ten pokožku poriadne premastí a prasklinky ošetrí.

christine474

jj súhlasím treba správny krém :) ja som teraz zástancom kozmetiky ziaja z notino.sk a ich hydratačných telových mliek ale aj obnovujúceho krému na nohy

prirodnaliecitel

najlepsi krem na popraskane paty a na hydrataciu je krem na nohy od happyskin , uz po prvych pouzitiach citit a vidiet rozdiel

milamoja

Ja používám samozlupovacie ponožky. Je to úžasný výrobok. Odstraňuje odumretú kožu , popraskané päty, otlaky a aj pliesne medzi prstami. Je to prírodný produkt na báze ovocných kyselín a pretože som cukrovkár tak som naozaj vďačná za objavenie tohto produktu.

krasomila1111

Treba veľa piť a na nohy pravidelne používať správny krém pre hydrataciu. Ja som spokojna s bepanthenom, paty si vecer natriem a idem spat..je super, hlavne v lete, kedy stale nosim sandalky.

krasomila1111

proti suchej pokozke je nutne pouzivat spravny krem, casto hydratovat. Moj oco mal s patami velky problem. Dala som mu bepanthen, lebo mne pomohol a pol tubicky mi ostalo..a casto ho pouzival..a super, paty mu krasne zjemnilo..