Leniva dcéra

Príspevok v téme: Leniva dcéra
jaraka

Máme dve deti. Syna, ktory pracuje,má svoj dom a rodinu. A máme aj 42 ročnú dcéru, ktorá je totálna lajdačka. V živote nepracovala, nemala vzťah a priživuje sa na nas, rodičoch pred dochodkom. Živime ju len z ľútosti, aby nebola bezdomovkyňa. Poraďte mi, ako ju nakopnúť,aby sa konečne osamostatnila. S manželom sme skúšali všeličo. Pokojný dohovor, krik, no nič nezabera. Nevieme si s ňou už rady. Veď to to už nie je normálne, jej rovesníčky sú už aj staré matky a ona sa nikde nepohla.

Bubliii

Tiež si myslím, že je to vymyslené, hlavne odkedy sa tu objavila domnelá príbuzná tej psychopatky učiteľky z inej témy, čo sa už tešila na dedičstvo. Zrejme tu chce zase rozpútať vášne...

Peterfk

Jaraka, pri vsetkej ucte, ale tato tema je na 99% vymyslena. Vam uz preskakuje ludia.

Ak byva 42 rocna dcera s rodicmi, urcite jej nebudu uz nic zakazovat, kedy ma chodit von a ako.

votkoma

My sme to mali podobne. Strýko žil u starej matkyj, vyše 90 ročnej ženy. On má už skoro 65 rokov. Sesternica to však vyriešila svojský a strýka sama vyhodila. Stará matka však bola na syna zvyknutá a po vyhadzove jej syna bola veľmi sklamaná až od žiaľu nedávno zomrela.

Takže na prípadný odchod dcéry z domu je teraz najvhodnejší čas, kým sa medzi vami nevyvinie silné puto.

Olinaa

Ono je to tak, ze ak by ich zdrava dcera, schopna pracovat mala u nich zruseny pobyt, pokial by zavolali policajtov a trvali by na tom aby dcera byt opustila, tak by musela. Vyzivovacia povinnost voci svojim detom trva dovtedy, pokial sa dieta o seba nedokaze samo postarat. Pokial dieta je zdrave a odmieta pracovat, zostava sudne riesenie, ved asi by to bolo prizivnictvo. Sud by musel riesit preco 42-rocna(mlada) nie je schopna sa zamestnat. Ale pravda vztahu dcery a matky co tu pisala je asi ina. Existuje aj vyzivovacia povinnost voci rodicom, ale to su potom vacsinou hadky v rodine a malokto sa ide sudit s dcerou alebo matkou, tie vztahy by boli trvalo nastrbene.

0vecka

ANGEL-DEMON a sak tam pisu presne co som povedal rodicia sa musia starat kym sa dieta nevie samo postarat. Ak by ju vyrazili an ulicu a on aby zamrzla tak by mohli mat slusny Problem. Aj ked je mi jasne ze ak by ju vyrazili tak sudy by boli asi posledne na co by myslela a polciia by to asi neriesila

0vecka

lol akoze ak to je naozaj pravda tak urcite ju nevyhodit na ulicu.... v tomto veku je zu uplne v kely a max mozne je ze by skoncila ako slapka pre bezdomovcov. Vyhodit z domu malo zmysel ked mala 20 a nestudovala. Co sa vyhodenia tyka Rodic ma povinnost sa starat o dieta kym sa dieta nevie postarat samo o seba. tam nieje ziadna vekova hranica

oktobrova

je to cele cudne.

ked je taka neschopna a v zivote nemala vztah, tak kde sa zrazu vybrala, ze prisla az o tretej v noci?