Ako ochoriet /dostat horučku

Príspevok v téme: Ako ochoriet /dostat horučku
Sarima

Ahoj potrebujem surnenochoriet za čo najkradšiu dobu , mam na to dovod a neznie ze nechcem ist do skoly je to ovela vaznejsi dovod. Najlepsie dostať teplotu (jedine co mi mama uveri a necha ma doma )

Skušala som uz kriedu , byt vonku slabo oblecena (kratase a tricko s kratkym rukavom + lahka mikča vonku bolo -10 a ja som tam bola asi hodinu a nic

S kriedy som nedostala ani horucku ani ma nic neboli (zjedla som dve )

Ladova malinovka tiez nic

Chodim jazdit na koni jazdila som 2 hodiny len v mikine a kratkom tricku spotena som este hodinu len v mikine behala po stajni kde bolo okolo -5 a nic

Pred asi mesiacom som brala antibiotika zevraj preto mi polovica veci nefunguje

Majciiik11

Ahoj, ja chodím na pingpongové tréningy 4 hodiny denne. Teraz mám zápal hrdla.. Vždy keď som bola spotená (či už po sete alebo kombinácii alebo 4hre to je jedno) som sa napila ľadovej vody.. potom po tréningu keď som šla domov ( na biku) tak som sa málo obliekla a nedala som si čiapku a poriadne aj som zmokla.. teraz mám teploty a zápal hrdla už 2 týždne.. ale nemám rodičov lebo mi zomreli ale stará sa o mňa môjho zoanulého tatina bratranec(26) a ten už sa o mňa bojí že či so mnou nemá ísť do nemocnice keď už 2 týždne doma.. Funguje :))

Durak444

Ako dostanem salmoneózu? Chcem ju naschváľ...už som skúšala všetky možné diéty a športové aktivity, ale nič nezaberá...chcela by som dostať takúto drastickú chorobu, nech aspoň čosi schudnem...

Tomas12345

Ninuska123 :

Lenže tvoje rady si môže čítať i niekto iný, náhodný okoloidúci a podla nich sa i zariadiť a potom môže dopadnúť velmi zle.

A mimochodom nech je tá škola akokolvek nudná a zlá (šikana), ja myslím že je určite lepšie ísť do tej školy než byť doma s teplotami a ledva dýchať. Skutočne, človek s teplotami si pobyt doma neužije, je to trýznenie, v tej škole by bolo dotycnemu urcite lepsie.

Iveta Michael

Sarina

žiadny relevantny dovod nemože byt na to aby si takto hlupo hazardovala zo zdravim, nebud sprosta lebo ked budeš pokušat osud može ti aj " nadelit " chorobu ktorej sa potom nebudes vediet striast ...