Som len vec...

Príspevok v téme: Som len vec...
Jojjka

Ako zacat, viem ze ma odsudite , pochadzam z dediny z uplne chudobnych podmienok, otec nepracuje a ked aj nieco na brigade zarobi tak to prepije , som najstarsia z 5 surodencov, mama tiez nepracuje a uz je totiz aj psychicky chora z takeho zivota z otca. Pracujem v Bratislave ako predavacka ale moj hlavny prijem je ze robim milenku jednemu znamemu vysokopostavenemu muzovi , ktory mi dava neskutocne penize , ale za cenu , ze mam kolkokrat dotrhany konecnik, musim mu hltat semeno a jazykom lizat ritny otvor. Ale peniaze ktore zarobim posielam chudere mame pre surodencov.Neviem kolko este takto vydrzim , ale inde by som takto nezarobila.
Preco maju chudaci deti , ked tie potom trpia cely zivot , nikdy nechcem mat deti....

zita 05

Jojka, zarábaj si tak, aby si sa mohla z úctou pozrieť do zrkadla. Svojej rodine nie si povinná pomáhať! Aj tak pochybujem, že si to tam niekto váži. A pokojne sa môžeš dočkať aj toho, že Ťa odsúdia práve tí, pre ktorých to robíš. Život máš iba jeden - neznič si ho!

denisaf

jojka.... veru... mas pravdu.. v prvom rade je vina tvojich rodicov ze si narobili 5 deti a vobec nemaju nane podmienky... prepac ze tak o tvojej rodine rozpravam ale je to tak... a ty si robis neskutocne zle dievca...ja by som tvoju rodinu vyhnala do roboty tatka na protialkoholicke... proste cele zle...

xlo

ľudia sú svine. Znásilnuješ svoje telo aj dušu. Ked budeš staršia si to budeš vyčítať a seba nenávidieť Nerob to. Nie si povinná to pre rodinu robiť. Je mi ťa ľuto. Myslím tak ľudsky nie odsudzovačne. Pretože nemám právo nikoho odsudzovať. Keď tak toho zvrhlíka čo ti za to platí.

Najčítanejšie články