Som len vec...

Príspevok v téme: Som len vec...
Jojjka

Ako zacat, viem ze ma odsudite , pochadzam z dediny z uplne chudobnych podmienok, otec nepracuje a ked aj nieco na brigade zarobi tak to prepije , som najstarsia z 5 surodencov, mama tiez nepracuje a uz je totiz aj psychicky chora z takeho zivota z otca. Pracujem v Bratislave ako predavacka ale moj hlavny prijem je ze robim milenku jednemu znamemu vysokopostavenemu muzovi , ktory mi dava neskutocne penize , ale za cenu , ze mam kolkokrat dotrhany konecnik, musim mu hltat semeno a jazykom lizat ritny otvor. Ale peniaze ktore zarobim posielam chudere mame pre surodencov.Neviem kolko este takto vydrzim , ale inde by som takto nezarobila.
Preco maju chudaci deti , ked tie potom trpia cely zivot , nikdy nechcem mat deti....

0vecka

toto je nejaka blbost. logicky ak si ju zoberie na kolik nejaky papalas tak asi nebude vyzerat zle. Ak nevyzera zle tak by na podporu svojej rodiny zarobila aj robenim normalnej slapky. a ak si necha natrhnut anal a lize mu rit tak by si asi zarobila dost na to aby nemusela robit predavacku. A vseobecne sediet za kasou alebo vykladat tovar s natrhnutou ritou ak clovek na to neni odkazany nieje nieco co by clovek robil ak nemusi...

nejako mi to nesedi

hana85

a potom niekto povie ze peniaze su neni dolezite ze ludia cakaju v dnesnej dobe s detmi do vyssieho veku koli peniazom a zabezpeceniu ....toto je nazor ktory ma vie vytocit do nepricetnosti....presne preto aby deti nedopadli ako ty a tvoji surodenci !!... inak je mi to strasne luto ale prestan dotovat rodinu nech dvihnu rite a idu makat! Narobit si 5 deti vie kazdy ale starat sa to uz nie!!! Ja tiez nemam deti a ani mat nebudem zili sme podobne ako ty len sme boli 3ja surodenci a bolo to hrozne ked si nemate zaco kupit oblecenie nemate co jest... proste nemat peniaze je uplne najhorsie lebo je to najnutnejjsia vec... aj zdravie si zane kupite... Najhorsie ale stale je ze primitivny ludia si vzdy narobia vela deti a najviac si to odnesu oni... Ja by som sa od nich na tvojom mieste surovo odstrihla a nech sa staraju sami o seba.

xlo

Nie si len vec. Iba sa tak cítiš. Neubližuj si prosím ťa, lebo potom ťa to bude ešte viac mrzieťa odsudzovať sa za to. Nič nie je horšie ako pošliapané ego. Sprav to čo ti radia nižšie kým je čas. Máš na to ne si za nikoho zodpovedná.Nikomu nič nedlhuješ.

cerkovova

radsej by som zila v chudobe ako robit taketo nieco nejakemu muzovi.mohol by mi davat neviem kolko penazi ale toto by som fakt nerobila

KimmyCA

Pripomína mi to Dostojevského romám "Zločin a trest", tam bola tiež takáto postava, čo mala otca alkoholika ktorý sa svojou závislosťou pripravil o inak dobré živobytie, a tak jeho nešťastná dcéra musela robiť pouličnú prostitútku aby mohla posielať peniaze jeho druhej žene a jej deťom (nevlastným súrodencom), ktoré jej otec nedokázal uživiť. A v tej knihe to bolo slovami hlavného hrdinu Raskoľnikova opísané niečo ako "akú dojnú kravu si našli".

Podobne ako ostatní si myslím že ty nemáš povinnosť sa takto starať o svojich rodičov... keď už, tak nebolo by lepšie zobrať si maloletých súrodencov k sebe do opatery cez nejaké súdne opatrenie a brať na nich prídavky radšej?

Nie si len vec, si len obeť nešťastnej situácie, za ktorú nemôžeš a ktorú majú na zodpovednosti Tvori rodičia, predovšetkým otec. A aj keby ťa niekto odsudzoval, tak stále máš viacej rešpektu ako nejaká zlatokopka, čo zo seba robí kurtizánu len pre to, aby mohla chlapa ktorého inak nemiluje o čo najviac obrať..prípadne sa za neho vydať s vidinou, že sa rozvedie, zoberie mu všetok majetok a ešte si bude pýtať na seba aj výživné (aj také sú). Ale ten niekto dole čo písal že "znásilňuješ svoje telo a dušu" mal pravdu. Porozmýšľaj, či sa to nedá vyriešiť nejako inak. Tvoja matka vie, čo musíš Ty podstupovať aby sa k nim tie peniaze od Teba dostali?

Iiiii

Ani môj foter nevedel prejaviť lásku, max. tak nenávisť. Tak mu ju pekne vraciam a stále sa ešte nejako drží. Ten sata.áš ma asi nemal až tak rád. Musím vymyslieť niečo iné. Snaží sa to asi nejako kompenzovať, ale aj to mu zadrhnem.

celebrita FB

Ani ja nechcem deti. A ani muža. Bez lásky som bola vychovaná a kto nedostane lásku od rodičov, ten ani neuverí, že by ju mohol dostať od niekoho iného. Asi tak :)

celebrita FB

Tvoja mama si mala zdvihnúť šunky a ísť do Rakúska opatrovať. PResne také ako ona tam zarábajú najviac peňazí a vychytia najlepšie rodiny, často aj za 80 € za deň a to takmer bez nemčiny s veľmi slabou znalosťou jazyka. S otcom sa rozviesť, keď sa nevie chovať a slope... deti - tvojich súrodencov, tie dva týždne vydržia aj samé doma... alebo u niektorej babky, tety, kým nebude mať najmladší aspoň 10 rokov... nejako by sa postarali o seba za tie dva týždne, naučili by sa aspoň niečo uvariť, upratať, vyprať a vyžehliť, práčku zapnúť, za to by dostali pochvalu, aké sú šikovné a stúplo by im sebavedomie, že niečo dokázali, zvládli. Takto len trpia. A poznačí ich to na celý život.
Tvoja finančná pomoc ich nespasí, tvoji súrodenci potrebujú predovšetkým lásku. Aby si ich rodičia vážili, aby k nim prechovávali úctu a aby ich vedeli aj pochváliť.
Ty nie si povinná ich živiť. Stačí, že si schopná uživiť samú seba a máš vyhraté.
Tvoj foter neslope len za svoje, ale aj za tvoje prachy. Toto si treba uvedomiť.
Asi máš matku šibnutú náboženskú fanatičku, ktorá sa nechce rozviesť, alebo sa bojí, že ju bude po rozvode ohovárať celá dedina. Tým len deti zbytočne trpia.

Iiiii

Jednu vec im zatajuješ, čiže im klameš a v inej veci im už nedokážeš povedať buď ďalšiu lož alebo čistú pravdu. Nejako sa už sama rozhodni, že čo ako ďalej. Tvoja pomoc by mala smerovať k tomu, aby si po nejakom čase dokázali pomôcť sami. Toto je skutočná pomoc. Ty dávaš, ty rozhoduješ. Ak sa nemienia pohnúť dopredu, tak im tú tvoju "humanitárnu" pomoc zadrhni úplne.

ANGEL-DEMON

hlavne prestat dotovať rodinu... oni sa maju starat o tie deti, oni si ich narobili nie ty....
tak aj ked si tymto sposobom zarabas tak si si tie peniaze mala setrit... pre seba... a nie ich posielat im.... oni si na to zvykli.. jednoducho ich nefinancuj...!

Najčítanejšie články