zle ostrihaná ofina, čo sňou

Príspevok v téme: zle ostrihaná ofina, čo sňou
Aljaska77777

Ahojte. Dnes som urobila radikálny krok, nad ktorým som už dlho premýšľala, že urobím. Ostrihala som si ofinu. Áno sama doma, len tak z mindži ,cvak, a bolo. Samozrejme takú nie veľmi hustú, lebo mám vlasy riedke jak hrebeň dedka. Nuž. Dopadlo to tak že v strede je tak do pol čela, stojí jak stožiar, ostatné strany sa len tak tak držia, ale aj tak je do pol čela odcvaknutá. No mňa proste oddrbe. O 3 týždne idem na ples a proste...No len si to predstavte. Fakt ľudia čo sa dá stým robiť? mám ísť ku kaderníkovi si to ešte viac dokvasiť? Alebo čo...

Pag

Ono, ked si sa chcela zhovadit, stacilo povedat kadernicke, ze za strihanie jej nedas 5 eur, lez len, dajme tomu 3 ecka alebo v zavislosti od toho, ze o aky stupen magorizmu by si mala zaujem. Raz som to skusil s jednym 1 eurom, tak mi k. len prebehla cez stredok hlavy so strojcekom:-) Co sa tyka tvojej ofinky, mohla by si zajst ku kadernicke a vypytat si od nej jeden chumac vlasov a nalepit si ich na ofinku. Aj tak sa da. Ked ma niekto plesinku, tak ta sa da pekne vyplnit chumacom vlasou pomocou sekundoveho lepidla (drzi jak besne). Aj podpazusie si tak mozno vyplnit (tip).

nadka38

Obdivujem ludi, ktory sa rozhodnu sami sa ostrihat... Ako jasne, ked sme boli male so sestrou, tak tiez sme sa raz navzajom ostrihali a nedopadlo to dobre ale teraz v dospelosti by som to uz nikdy nespravila...

sabiinka

Zakladatelke témy už vlasy dorástli, no ja by som sa lepšie aj sama ostrihala než tá kaderníčka čo som u nej bola, hotová katastrofa...za 12 Eur.

sabiinka

Je to síce staršia téma.....ale tuším kaderníčkou sa môže dnes stať hocikto. Nemal by sa pýtať výučný list? Veď niektoré vôbec nevedia strihať...a nechajú si zaplatiť ako provesionálky, natlačia si vizitky s názvom "Kadernícky salón"...

Emily45

Ahojte ostrihala som si ofinu takú dlhú približne ako konci hlava a strašne sa mi to nepáčilo, tak mi mamka urobila ako postupku to známena zhora dole vyzeralo to ako schody bola som u kaderníčky a ona mi to tak cvakla že v prednú stranu krátku a zadnú dlhú neviem čo mám robiť každé ráno som v depkach čo som si to urobila s vlasmi, predtým som ich mala tak krásne dlhé každý ich chválil a teraz vyzerám hrozne neviem čo mám robiť, strašne sa za seba hanbím ani v zrkadle sa nechcem vidieť fuj už sa nikdy neistriham prosím poraďte