Uz nevladzem uz to nechcem..

Príspevok v téme: Uz nevladzem uz to nechcem..
Stacilodost

Ahojte.
Mam problem som tretiak na VS a budem koncit bc. Ale ja uz nechcem skolu ja uz nevladzem uz nechcem ani bc ani ziadny titul.. skusky teraz prebiehaju ale aj tak si nic nepamatam aj ked sa ucim tyzden v kuse na skuske odovzdam prazdny papier s menom a napisom nic si nepamatam uz nechcem trapit svoje nervy, mebavilo ma to a ani som si vyspkoskolske casy vobec neuzil ani jedna vychadzka ani party ani oslava ani spoluziaci len stresy a uzkosti.. neviem ako dalej uz..

stacilodost

to soom tak nemysle že čakam na žurky, to bolo len že nebolo odreagovanie všeobecne... mne to je už jedn aj tri roky aj že mi chyba 4 mesiace...

ANGEL-DEMON

a ty si myslíš že vš je o žurkach?! to si taky jebnuty ze prides si o skolu , zabijes 3 roky zivota koli svojej debilite, ked ti chyba uz len kolko??? polroka?! zhruba....?!

chod si niekam zaplávat, do vírivky, na masáž , zresetovať....

(nie ako si myslí niekto ze sa resetuje ze vyzerie 2 litre vodky! a zabija tym svoje mozgove bunky a osprostieva...!)

ráno vstan o hodinu skor a chod si zabehať... alebo zajdi do fitka...
a nemysli na učenie....

alebo kde je chyba???? absolutne si sa neučil lebo si čakal žúrky ?! tak teraz si v piči lebo to vsetko sa za par hodin nenaucis... vyborne...

Najčítanejšie články